برادر پابلو اسکوبار، سلطان مواد مخدر کلمبیا هم در پی عرضه پول مجازی خود است

برادر پابلو اسکوبار، سلطان مواد مخدر کلمبیا هم در پی عرضه پول مجازی خود است

برادر پابلو اسکوبار (سلطان مواد مخدر کلمبیا) اعلام کرده قصد دارد ارز مجازی خود را ارائه نماید و برای این منظور عرضه اولیه سکه برای جمع آوری پول مورد نیاز این رمزارز را آغاز کرده است.

او در ابتدا قصد داشت از طریق وبسایت جمع سپاری GoFundMe مبلغی در حدود ۵۰ میلیون دلار را جمع آوری کند اما وبسایت مذکور احتمالا به خاطر وابستگی وی به پابلو اسکوبار صفحه وی را غیرفعال کرد.

در واکنش به این اتفاق هم روبرتو اسکوبار اعلام نمود عرضه اولیه سکه (ICO) خود را آغاز می کند تا از مداخله هر پلتفرم متمرکز دیگری مانند GoFundMe در پروژه اش جلوگیری نماید و با سرمایه ای که از این طریق جذب می کند دونالد ترامپ را شکست دهد.

طبق گزارش وبسایت The Next Web شرکت اسکوبار (Escobar Inc) ادعا کرده که صفحه راه اندازی شده توسط روبرتو در وبسایت GoFundMe توانسته ۱۰ میلیون دلار سرمایه را در ۱۰ اولیه ساعت جذب کند و اندکی بعد دولت ترامپ دستور بسته شدن این صفحه را داده است.

روبرتور اسکوبار
روبرتو اسکوبار برادر پابلو اسکوبار

اولاف گوستاوسون مدیرعامل شرکت اسکوبار در این باره گفته:

در ابتدا هدف ما جمع آوری ۵۰ میلیون دلار با استفاده از پلتفرم GoFundMe بود اما بعد از ۱۰ ساعت که توانستیم ۱۰ میلیون دلار جمع آوری کنیم صفحه ما در سایت بسته شد و ظرف ۲۴ ساعت ارز مجازی سکه ثابت را عرضه کردیم تا از هرگونه سانسور دوباره جلوگیری کنیم. ما باور داریم که دولت ترامپ یا شخص او مسبب بسته شدن صفحه مان بوده.

کارتل پابلو اسکوبار سالانه ۸۰ درصد از کوکائین وارد شده به خاک آمریکا را تامین می کرد و درآمد سالانه ۲۱.۹ میلیارد دلاری را برای شخص او به ارمغان می آورد. او در سال ۱۹۹۳ میلادی به ضرب گلوله در یکی از شهرهای کلمبیا کشته شد

روبرتو اسکوبار هم در این باره گفته:

بالاخره روزی می رسد که میتوانید از ارز مجازی برای تمامی پرداخت هایتان نظیر خرید خانه، ماشین و حتی آدامس استفاده نمایید. البته این زمان همین دیروز بود و حالا زمان آن رسیده که جایگزینی ایمن برای دلار آمریکا داشته باشید. توکن ارز مجازی اسکوبار دقیقا برای همین منظور طراحی شده.

هر اسکوبار یک توکن ERC-20 است و یک میلیارد توکن آن قرار است که از طریق بلاکچین مبتنی بر اتریوم عرضه می شود. شرکت اسکوبار اعلام کرده که سکه جدید آن می تواند به رقابت با تتر بپردازد که به گفته آنها یک ارز مجازی غیرقابل اطمینان است.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato