قیمت کارخانه ‌ای محصولات ایران خودرو براساس نرخ حاشیه بازار اعلام شد + جدول

پس از حرف و حدیث ‌های بسیار، ایران خودرو سرانجام مجوز افزایش قیمت انواع خودروهای زیر 45 میلیون تومانی خود را از دولت دریافت کرد و ظرف روزهای گذشته تغییرات قیمتی خودروهای پژو 206، خانواده سمند، پژو 405 ، رانا و پژو پارس سال را در لیست دی ماه خود منتشر نموده است. پیش از این رییس سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولید کنندگان اعلام کرده بود که قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی نهایی شده و به زودی اعلام خواهد شد.
براین اساس تغییرات قیمتی در محصولات ایران خودرو بیش از 10 میلیون تومان در انواع محصولات بوده است.
ایران‌ خودرو پیش از این در دو مرحله قیمت هایما S5، دانگ فنگ H30 کراس، دنا پلاس، پژو پارس اتوماتیک و پژو 207 دنده دستی را بالا برده بود و یک نوبت هم قیمت پژو 207 اتوماتیک را افزایش داده بود.
رضا رحمانی (وزیر صنعت) پس از افزايش قيمت محصولات ايران خودرو و در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره نهایی شدن قیمت خودروها گفت: در حال پیگیری بسته ‌ای هستیم که در نهایت منجر به افزایش تولید، کیفیت، تیراژ و کاهش قیمت خودرو خواهد شد، اما مدیرعامل ایران خودرو از افزایش پلکانی قیمت خودرو و رسیدن به نرخ تعادلی بین بازار و کارخانه تا پایان اردیبهشت 98 خبر داده است و به نظر می رسد که این گفته به معنای ادامه تغییرات قیمت ها در بازار خودرو ظرف چند ماه آتی باشد.
در ادامه این مطلب قیمت های جدید محصولات ایران خودرو را مشاهده مى کنید. این قیمت ها مبنای فروش فوری ایران خودرو طی روزها و هفته های آتی خواهند بود.

محصولات ایران خودرو

Mobit

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟