رندر گوشی تاشوی موتورولا موتو RAZR منتشر شد [تماشا کنید]

رندر گوشی تاشوی موتورولا موتو RAZR منتشر شد [تماشا کنید]

یکی از اتفاقات هیجان انگیز در آینده‌ای نزدیک شاید بازگشت احتمالی گوشی موتو RAZR باشد. اوایل بهمن ماه بود که تصاویری از پتنتی که گفته می‌شود حق امتیاز آن توسط سازمان جهانی مالکیت فکری به موتورولا اعطا شده خبر از طراحی متفاوت گوشی با نمایشگر تاشو این شرکت می‌داد. این گوشی به نظر می‌رسد موتو RAZR 2019 باشد.

امروز ویدیویی کوتاه و جدید منتشر شد که یکی از کاربران یوتیوب با نام Waqar Khan آن را منتشر کرده است. در این ویدیوی غیر رسمی می‌توان تصاویر مختلف و کاملی از باز و بسته شدن گوشی RAZR 2019 مشاهده کرد. همچنین طراح این ویدیو از رنگ بندی‌های مختلفی برای این گوشی بهره برده و البته توجه بسیار کمی به رابط کاربری سیستم عامل آن داشته است.

تصاویری از پتنت منتشر شده که احتمالا مربوط به موتو RAZR 2019 باشد

در کلیپی که در ادامه مشاهده خواهید کرد اطلاعات بسیار اندکی وجود دارد و اصلا نمی‌توان مطمئن بود که امکان ایجاد شدن چنین ویژگی‌هایی امکان پذیر است یا خیر؛ چرا که در این ویدیو تا خوردگی صفحه نمایش به شکلی انجام می‌شود که هیچ فضایی در محل تاخوردگی وجود ندارد.

بنابراین به احتمال زیاد گوشی نمایش داده شده در این ویدیو موتو RAZR سال ۲۰۱۹ است که کمی در طراحی آن اغراق شده و یا اینکه قرار نیست در سال ۲۰۱۹ عرضه شود و فعلا با تولید آن چند سال فاصله داریم. به طور کلی باید منتظر ماند و دید موتورولا چه برنامه‌هایی برای گوشی تاشوی خود خواهد داشت.

تماشای ویدیوی غیر رسمی منتشر شده از موتو RAZR 2019

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato