تست مقاومت گوشی گوگل پیکسل 3a [تماشا کنید]

حدود سه هفته قبل خانواده میان رده های گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL به شکل رسمی معرفی شدند تا طرفداران این برند محبوب با پرداخت هزینه کمتر بتوانند از آخرین امکانات روز بهره مند شوند. حالا زک، یوتوبر معروف کانال JerryRigEverything ویدیوی تست مقاومت گوگل پیکسل 3a را منتشر کرده است. این ویدیو را می توانید در ادامه مشاهده کنید:

یکی از نگرانی های اصلی کاربران در مورد گوگل پیکسل 3a میزان مقاومت شیشه DragonTrail مورد استفاده در این گوشی بود، اما همانطور که در ویدیو می بینید، این شیشه هم به اندازه گوریلا گلس مقاومت دارد و به این راحتی ها خش بر نمی دارد. در واقع DragonTrail هم در سطح 6 یا 7 خش می افتد، اما در مورد مقاومتش در برابر سقوط و ضربه مکانیکی هنوز اطلاعات زیادی نداریم.

علاوه بر این، بدنه پلاستیکی گوگل پیکسل 3a هم به خوبی در برابر فشار و خمش تاب می آورد. بدنه و فریم پلی کربنات این گوشی با فشار دست خم می شود ولی شکستنش به این راحتی ها ممکن نیست، ضمن اینکه دوباره به حالت اولش باز می گردد. بنابراین پلاستیک به هیچ عنوان نقطه ضعف محسوب نمی شود.

گفتنیست گوگل پیکسل 3a و پیکسل 3a XL با سخت افزار قدرتمند و دوربین های حرفه ای، به ترتیب با قیمت 399 و 479 دلار به فروش می رسند و یکی از بهترین میان رده های بازار محسوب می شوند، هرچند متأسفانه احتمال حضور آنها در بازار کشورمان بسیار اندک است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟