ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تردد سرويس مدارس در محدوده طرح ترافيک
اخبار خودرو

اطلاعیه سازمان تاکسیرانی درباره تردد سرویس مدارس در محدوده طرح ترافیک

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص تسهيلات تردد خودروهای سرويس مدارس در محدوده طرح ترافيك اطلاعیه‌ای صادر کرد که بر مبنای آن با توجه به تعطیل شدن و مدارس و پایان ...

غزاله زاهدی
نوشته شده توسط غزاله زاهدی | ۱ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۵

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در خصوص تسهیلات تردد خودروهای سرویس مدارس در محدوده طرح ترافیک اطلاعیه‌ای صادر کرد که بر مبنای آن با توجه به تعطیل شدن و مدارس و پایان کار سرویس مدارس،تسهیلات تردد خودروهای سرویس مدارس در محدوده طرح ترافیک از پایان خرداد منقضی خواهد شد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است که با توجه به پایان سال تحصیلی ۹۷-۹۸، تسهیلات سرویس مدارس برای تردد در محدوده ترافیکی کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد) از تاریخ ۹۸/۳/۳۱ به حالت عادی تغییر پیدا می‌‌کند.

سازمان تاکسیرانی تهران در ادامه ضمن سپاس از خدمات شایسته کلیه رانندگان فعال در حمل و نقل دانش‌آموزی سال تحصیلی ۹۷-۹۷ به اطلاع می‌رساند، با عنایت به وصول ابلاغیه واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیکی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و نیز فرا رسیدن پایان سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در انتهای خردادماه، تسهیلات تردد خودروهای سرویس مدارس در محدوده طرح ترافیک از تاریخ ۹۸/۳/۳۱ منقضی خواهد شد.

لذا پس از تاریخ مذکور، ترددهای ایشان در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) مشمول هیچ‌گونه تسهیلاتی نخواهد بود و عوارض تردد با تعرفه عادی بدون تخفیف محاسبه خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی