ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

امکان درخواست غذا در اپلیکیشن اسنپ برای همه کاربران فراهم شد

اسنپ یک گام بزرگ به سوی سوپراپلیکیشن‌ شدن را برداشت و امکان سفارش غذا را برای تمامی مخاطبان اپلیکیشن خود فراهم کرد. با اضافه شدن این خدمت به اپلیکیشن اسنپ، کاربران می‌توانند علاوه بر درخواست خودرو، ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۷ تیر ۱۳۹۸ | ۱۵:۱۵

اسنپ یک گام بزرگ به سوی سوپراپلیکیشن‌ شدن را برداشت و امکان سفارش غذا را برای تمامی مخاطبان اپلیکیشن خود فراهم کرد. با اضافه شدن این خدمت به اپلیکیشن اسنپ، کاربران می‌توانند علاوه بر درخواست خودرو، غذای خود را هم سفارش بدهند.

راه‌اندازی این سرویس علاوه بر اینکه دسترسی کاربران به دو امکان بزرگ را تسهیل می‌کند و سرعت می‌بخشد، قدم بزرگی در مسیر تلفیق اپلیکیشن‌های همکار اسنپ است.

بیشتر از یک سال است که اسنپ مشغول توسعه سوپراپلیکیشن برای تجمیع تمام سرویس‌های خود است. این سوپراپلیکیشن تا کنون دراختیار برخی از کاربران به شکل تصادفی قرار گرفته است. اما اکنون، اضافه شدن بخش سفارش غذا در اپ اصلی اسنپ برای تمام کاربران را می‌توان یک حرکت جدی از اسنپ در مسیر تبدیل به یک سوپراپلیکیشن تلقی کرد.

روابط عمومی اسنپ اعلام کرده که امروز هر قدمی که در جهت آسان‌ کردن زندگی مردم برداشته شود، می‌تواند موثر باشد. این شرکت همچنین ابراز امیدواری کرده که با افزودن این امکان جدید بتواند مثل گذشته قدمی در جهت افزایش رفاه زندگی مردم بردارد.

اسنپ همچنین اعلام کرده است که «رفته رفته سایر خدمات مورد نیاز کاربران به این اپلیکیشن جامع اضافه خواهد شد».

 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی