عرضه سه محصول جديد و توقف توليد يكی از محصولات ايران خودرو تا پایان سال

وزیر صنعت، معدن و تجارت گروه صنعتی ایران خودرو را مکلف به تولید و عرضه سه محصول جدید تا پایان سال جاری کرد. رحمانی در این باره اعلام کرد: مردم از عملکرد خودروسازان ناراضی هستند باید از همین امروز مسیر جدید را آغاز کنید و با برنامه زمانبندی نسبت به انجام تعهدات اقدام کنید. تا قبل از پايان سال تعهدات معوق به روز خواهد شد. همچنین اموال و املاك غير توليدی باید هر چه سريع تر واگذار شود.
وی در ادامه اعلام کرد: خودرو سازان موظف هستند با استفاده از ایده‌های نو و استارتاپ‌ها در صنعت خودرو تحول ایجاد کنید. حفظ توليد با توجه به ارتباط با حفظ اشتغال كشور كاری جهادی است.دکتر رحمانی با بیان این که با تمام توان در زمینه های مختلف از صنعت خودرو کشور حمایت خواهیم کرد بر اهمیت نیروی انسانی متخصص تاکید کرد و گفت: نیروهای متخصص در رده های مختلف در ایران خودرو حضور دارد که عملکرد آنان به ویژه در تکمیل خودروهای ناقص قابل تقدیر است.
وی در ادامه ضمن تقبیح فساد در سیستم گفت: اگر قرار بر وجود کار ناسلامت باشد شخصا با آن مقابله و برخورد می کنم. تولید مقدس و بسیار ارزشمند است ولی اگر کسی در جایی سوءاستفاده می کند باید جلوی آن گرفته شود.
امیدواریم وعده های وزیر محترم صنعت و مدیرعامل جدید ایران خودرو مشمول مرور زمان نشده و تا پایان سال ضمن تحویل کامل معوقات، حداقل شاهد یک محصول جدید، پژو ۳۰۱، در بازار باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟