جعبه گشایی و نگاه نزدیک دیجیاتو: اپل ایرپاد پرو [تماشا کنید]

جعبه گشایی و نگاه نزدیک دیجیاتو: اپل ایرپاد پرو [تماشا کنید]

ایرپادهای اپل محبوب‌ترین هدفون‌های کاملاً بی‌سیم جهان‌اند. تقریبا همه یکی از این ایرپادها را دارند؛ حالا اصلی یا تقلبی. ولی مشکل نسل اول ایرپاد، فیت نشدن درست و حسابی داخل گوش اکثر کاربران بود. اما اپل این مشکل را با ایرپاد پرو حل کرده و علاوه بر آن قابلیت حذف نویز فعال محیط را هم به این هدفون‌های سفید آورده است.

در ویدیوی زیر می توانید نگاه نزدیک دیجیاتو به این محصول ۲۵۰ دلاری را تماشا کنید:

مهم‌ترین قابلیت ایرپاد جدید اپل که دلیل نام‌گذاری ایرپاد به ایرپاد «پرو» هم هست، قابلیت حذف نویز فعال است که با فشار دادن سنسور مخصوص در بدنه ایرپاد فعال می‌شود و اتفاقاً خیلی هم خوب کار می کند. کیفیت صدای هدفون هم واقعاً مثال زدنی است و به خاطر طراحی جدید، بیس فوق‌العاده‌ای دارد و برای گوش دادن به موسیقی انتخابی عالی به شمار می‌رود.

شارژدهی ایرپاد پرو تفاوت زیادی با نسل قبلی ندارد و می‌توان روی همان ۴- ۵ ساعتی که اپل ادعا می‌کند، حساب کرد. کیس ایرپاد هم ۲۴ ساعت شارژ اضافی دارد که تا حدودی خیال کاربر را راحت می‌کند.

در کل می‌توان گفت که ایرپاد پرو نسبت به ایرپاد غیر پرو، پیشرفت زیادی کرده و با قابلیت حذف نویز فعال و کیفیت پخش موسیقی، بهترین هدفون کاملاً بیسیمی است که در حال حاظر می توانید بخرید. فقط مشکل اینجاست که برای خرید این گجت باید حدود ۳.۵ میلیون تومان هزینه کنید؛ رقمی که برای یک هدفون، هرچقدر هم که پرو باشد، رقم معقولی نیست.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato