ادای احترام برند روسی کاویار به عیسی مسیح با آیفون ۲ میلیارد تومانی

ادای احترام برند روسی کاویار به عیسی مسیح با آیفون ۲ میلیارد تومانی

اگر فکر می کنید مک پرو ۵۲ هزار دلاری قیمت گزافی دارد، بهتر است نگاهی به جدیدترین محصول شرکت کاویار (Caviar) بیندازید. این برند روسی آیفون ۱۱ پرو را به طلای ۱۸ عیار، الماس ۳ قیراط بزرگ و تصویری از عیسی مسیح مزین کرده و آن را به قیمت ۱۲۹ هزار دلار می فروشد.

این مدل Credo Christmas Star نام داشته و قطعه الماس بزرگی در مرکز پنل پشتی آن به چشم می خورد که در حال ساطع کردن نور (بخوانید طلا) در تمام جهات است. زیر این الماس، که نماد ستاره بیت اللحم است، تصویر عیسی مسیح، مریم مقدس و حضرت یوسف حک شده است.

سفارشی سازی آیفون 11 پرو به بهانه تولد عیسی مسیح

کاویار برای ادای احترام به تولد عیسی مسیح، اقدام به سفارشی سازی آیفون ۱۱ پرو کرده و تنها یک مدل از آن را خواهد ساخت. در صورتی که خریدار مدل پرو مکس را بخواهد، باید ۱۴۰ هزار دلار (حدودا ۱۸۰۶۰۰۰۰۰۰ تومان) بپردازد.

کاویار برای خریدارانی که توانایی پرداخت هزینه های چند صد هزار دلاری را ندارند، مدل بدون الماس به قیمت ۶ هزار دلار و مدلی دیگر از جنس نقره به قیمت ۹ هزار دلار را در نظر گرفته است.

برند روسی مورد بحث در چند سال گذشته دست به سفارشی سازی محصولات اپل زده و آنها را با قیمت های فضایی به فروش رسانده است. در بین محصولات این شرکت آیفون ۱۱ پرو با نیم کیلو طلا در پنل پشتی به قیمت ۷۰ هزار دلار، ایرپاد پرو با پوشش طلای ۱۸ عیار به قیمت ۶۸ هزار دلار و نوکیا ۳۳۱۰ با تصویر ولادیمیر پوتین به چشم می خورند.

این برند اواخر مرداد ماه امسال از کلکسیون فضایی آیفون ۱۱ نیز رونمایی کرده بود.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato