میلیاردر ژاپنی در جستجوی شریک زندگی برای سفر به ماه

شاید در ابتدا شبیه به پلات یک فیلم علمی-تخیلی به نظر بیاید اما واقعیت دارد؛ یوسوکو مائزاوا میلیاردر ژاپنی اعلام کرده که برای سفر تفریحی اش به ماه به دنبال یک همدم و همراه است.

غول دنیای مد ژاپن، مائزاوا که اخیرا از نامزد خود جدا شده برای پیدا کردن بانویی که «شریک عمر» او شود و در سفر توریستی اش با فضاپیمای اسپیس اکس او را همراهی نماید درخواستی را در رسانه های آنلاین دنیا منتشر کرده است. او قرار است در سفری که برای سال ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده عازم فضا شود و گشتی به دور ماه داشته باشد.

مائزاوای ۴۴ ساله در یک پست وبلاگی اینطور نوشته است:

حس تنهایی و پوچی به آرامی بر من مستولی می شود و همزمان تنها یک چیز وجود دارد که فکرم را به خود مشغول کرده؛ اینکه همچنان بانویی را دوست داشته باشم. من به دنبال شریکی برای زندگی ام هستم. شریکی که در آینده نیز با من باشد. می خواهم از فضا، پیام عشق و صلح خود را فریاد بزنیم.

مائزاوای عاشق پیشه وبسایت آنلاین بسیار محبوب Zozotown را در ژاپن پی ریزی کرده که در زمینه عرضه پوشاک فعالیت می کند و ارزش حدودی آن طبق برآورد فوربس برابر با دو میلیارد دلار است.

او برخلاف کارآفرینان هموطن خود شخصیتی عجیب و غریب دارد و نامش در سال ۲۰۱۸ میلادی بر سر زبان ها افتاد؛ یعنی زمانی که شرکت اسپیس اکس اعلام کرد پروازی را با استفاده از استارشیپ برای او برنامه ریزی کرده است.

او که از کلکسیون دارهای مطرح ژاپن هم هست در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد شش تا هشت هنرمند را هم در این سفر همراه با خود به ماه می برد و الهام بخش آنها می شود تا آثاری فاخر را خلق نمایند.

مائزاوا در وبسایت خود نوشته که به باورش این سفر فرصت خوبی برای او خواهد بود تا به صورت جدی با ایده «عشق مستمر به یک زن» روبرو شود. آنطور که در پیش نیازهای شخصیتی برای این فرد آمده، علاقمندان به همراهی این میلیاردر باید عاشق سفر به فضا باشند و همواره دیدگاهی مثبت نسبت به جهان داشته باشند. اشاره کنیم که تنها یک روز تا ارائه درخواست به مائزاوا فرصت باقیست!
قرار است از فرایند پیدا کردن شریک زندگی برای مائزاوا نیز فیلمی مستند به نام عاشقان ماه تهیه شود و در یکی از شبکه های داخلی ژاپن پخش گردد.

منبع:
cnn
برچسب ها
تور کیش

مطالب مرتبط

طرح مفهومی ماه نشین ناسا منتشر شد

برای مستقر شدن در سطح ماه به چندین مرتبه فرود بر سطح آن نیاز است. محققان ناسا می خواهند کاری کنند تا این فرودها به شکلی امن انجام شده و کم هزینه باشند. ناسا به همین منظور از طرح مفهومی ماه نشین رباتیک خود رونمایی کرد. این وسیله قادر است تا ماه نورد و محموله... ادامه مطلب

ناسا ربات وایپر را برای کشف آب به ماه می فرستد

ناسا قبل از اینکه انسان را دوباره به ماه ببرد، می خواهد ربات نسبتاً بزرگی را به قطب جنوب تنها قمر زمین بفرستد، یعنی همان جایی که مأموریت آرتمیس به اجرا در خواهد آمد. این ربات وایپر (VIPER) نام دارد.ربات وایپر در قطب جنوب ماه به دنبال نشانه هایی از آب (به شکل یخ) می... ادامه مطلب

روی خاک مریخ می توان تره فرنگی و گوجه پرورش داد

اگر یادتان باشد در فیلم مریخی (The Martian) فضانوردی به نام «مارک واتنی» (با بازی مت دیمون) پس از گرفتار شدن در طوفان از هوش رفت و پس از بیدار شدن برای تامین غذای خود به فکر پرورش سیب زمینی در خاک مریخ افتاد. حال دانشمندان با نشان دادن امکان پرورش گیاه در مریخ و... ادامه مطلب

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟