اپلیکیشن یکپارچه آفیس برای اندروید منتشر شد

اپلیکیشن یکپارچه آفیس برای اندروید منتشر شد

مایکروسافت اولین اپلیکیشن یکپارچه آفیس را برای اندروید منتشر کرد. نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن که شامل ورد، اکسل و پاورپوینت است تا پیش از این فقط برای عده محدودی از کاربران در دسترس بود اما حالا به طور عمومی منتشر شده است.

این اپلیکیشن Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint & More نام داشته و به کمک آن می توان کارهایی فراتر از خواندن و ویرایش اسناد را انجام داد.

انتشار اپلیکیشن یکپارچه آفیس برای اندروید

برخی از قابلیت های این اپلیکیشن عبارت اند از:

  • یادداشت برداری سریع و امکان سینک کردن آنها با اپ Sticky Notes ویندوز ۱۰
  • استخراج متون از تصاویر از جمله اسپردشیت (Spreadsheet)
  • خواندن و امضای فایل های PDF
  • اسکن عکس ها به کمک دوربین تلفن همراه

علاوه بر این همانند قابلیتی که در اپلیکیشن Files by Google و اسکنر کدهای QR مشاهده می شود، می توان فایل ها را با دیوایس های نزدیک به اشتراک گذاشت. البته آنطور که سایت Android Police گزارش کرده، این اپلیکیشن از برخی قابلیت های کاربردی نسخه های اصلی محروم بوده و از تبلت ها و کروم بوک ها پشتیبانی نمی کند.

در حال حاضر مشخص نیست مایکروسافت قصد دارد این اپلیکیشن را جایگزین اپ های اختصاصی ورد، اکسل و پاورپوینت کرده یا اینکه از آن به طور موازی در کنار اپ های اختصاصی آفیس استفاده کند. همچنین اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار این اپلیکیشن برای iOS در دسترس نیست.

اپلیکیشن یکپارچه آفیس را می توانید از این آدرس دانلود کنید.

انتشار نسخه یکپارچه آفیس برای بسیاری از کاربران خبر خوبی است؛ خصوصاً آنهایی که با اسناد مختلفی سر و کار داشته و باید مدام ورد، اکسل و پاورپوینت را باز کنند.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato