بلومبرگ از احتمال تأخیر در عرضه آیپد پرو 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر می‌دهد

بلومبرگ از احتمال تأخیر در عرضه آیپد پرو 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر می‌دهد

بلومبرگ از احتمال تأخیر در عرضه آیپد پرو 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر می‌دهد

کسب و کار اپل به دلیل شیوع ویروس کرونا زیان دیده که از پیش بینی های قبلی نیز بیشتر بوده است. این شرکت دیروز از تأثیر منفی این ویروس بر درآمدها و همچنین کمبود آیفون سخن گفت و حالا با انتشار خبر ناامید کننده دیگری از تأخیر در عرضه آیپد پرو خبر داده است.

اپل قصد داشت مدل های جدید آیپد پرو را نیمه نخست سال ۲۰۲۰ و آیفون ۹ را نیز ماه آینده میلادی (مارس) روانه بازار کند. به گزارش بلومبرگ، آیفون ۹ احتمالاً در همان تاریخ قبلی به بازار عرضه می شود ولی تاریخ عرضه آیپد پرو ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق خواهد افتاد.

رندر آیپد پرو 2020

قسمت اعظم زنجیره تأمین اپل در چین واقع شده و تعطیلی کارخانه های این کشور به خاطر شیوع کرونای جدید (COVID-19)، آسیب فراوانی به زنجیره تأمین اپل وارد کرده است. کمپانی کوپرتینویی روز دوشنبه در کنفرانس خبری خود گفت که تأمین آیفون در سطح بازارهای بین المللی ممکن است کمی محدود شود.

اپل به منظور کنترل ویروس کرونا بسیاری از فروشگاه هایش را در چین تعطیل کرده که به کاهش فروش محصولات این شرکت در چین منجر شده است.

اوایل دی ماه امسال اولین رندرهای آیپد پرو ۲۰۲۰ منتشر شدند که این محصول را با دوربین سه گانه و در سایزهای ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی نمایش می دادند. اولین نکته ای که در مورد طراحی آیپد پرو ۲۰۲۰ خودنمایی می کند، ماژول مربع شکل دوربین سه گانه است که آنرا قبلاً در آیفون ۱۱ پرو دیده بودیم.

گفته می شود یکی از دوربین ها سنسور زمان پرواز (ToF) است که برای واقعیت افزوده و تشخیص دقیق تر لبه های سوژه در تصاویر پرتره استفاده خواهد شد. البته در مورد سنسورهای آیپد پرو ۲۰۲۰ تردیدهایی وجود داشته و برخی معتقدند سنسورهای این محصول با چینش آشنای دوربین اصلی، فوق عریض و تله فوتو روانه بازار خواهند شد.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل