مدیریت ارتباطات و برگزاری جلسات آنلاین با سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت

مدیریت ارتباطات و برگزاری جلسات آنلاین با سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت

شیوع بیماری مربوط به ویروس کرونا سبب شده است بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای حفظ سلامتی کارکنان خودشان، نیاز به استفاده از ظرفیت دورکاری پرسنل را بیش از پیش احساس کنند.

شرکت ارتباطات مبین‌نت به عنوان بزرگترین اپراتور ارائه‌دهنده خدمات اینترنت بی‌سیم در کشور و به منظور تجهیز سازمان‌ها و شرکت‌ها به زیرساخت یکپارچه مدیریت ارتباطات و برگزاری جلسات آنلاین، با تکیه بر دانش و امکانات زیرساختی و مرکز داده خود، سرویس ویدیو کنفرانس (تیم‌تاک مبین‌نت) را در اختیار سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار داده است.

سرویس ویدیو کنفرانس (تیم‌تاک مبین‌نت) امکان مدیریت سیکل کامل همکاری با تمامی اعضا، از جمله مذاکرات و صحبت‌های روزانه، به اشتراک‌گذاری اطلاعات، برگزاری جلسات آنلاین، ایجاد و مدیریت گروه‌های مختلف را برای سازمان‌ها و شرکت‌ها فراهم می‌کند. شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند کلیه ماژول‌ها و یا فقط یکی از امکان‌های سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت را انتخاب و دریافت کنند.

لازم به ذکر است که پشتیبانی از این سرویس، توسط اپراتورهای اختصاصی و به‌صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته انجام می‌شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت و خرید این سرویس می‌توانید به آدرس http://mobinnet.ir/videoconference مراجعه یا با شماره ۸۳۸۶۹۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید. همچنین شماره تماس مربوط به پشتیبانی سرویس ویدیو کنفرانس مبین‌نت ۸۳۸۶۹۷۰۰-۰۲۱ است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato