اینفلوئنسر برزیلی به جرم کلاهبرداری به ۱۱۶ سال زندان محکوم شد

اینفلوئنسر برزیلی به جرم کلاهبرداری به ۱۱۶ سال زندان محکوم شد

یک اینفلوئنسر برزیلی و از گیمرهای سابق این کشور، به اتهام کلاهبرداری اینترنتی به بیش از صد سال زندان محکوم شد.

«Shayene Victorio»، که در گذشته گیمر حرفه ای بوده و در مسابقات حرفه ای Counter-Strike: Global Offensive شرکت کرده، به جرم چندین کلاهبرداری به ۱۱۶ سال حبس محکوم شده است. با وجود این اتهام سنگین، طبق قوانین برزیل مجرمان نمی توانند بیش از ۳۰ سال زندانی شوند.

به گزارش سایت Universo Online، بر اساس تحقیقات پلیس جرایم سازمان دهی شده برزیل، Victorio متهم است که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷، اجناس فروخته شده را هرگز به آدرس مشتریان ارسال نکرده و پول هیچ کدام از آنها را نیز پس نداده است.

«Victorio» ضمن رد کردن تمامی اتهامات، انگشت اتهام را به سمت شرکای خود نشانه گرفته است. وی که به رأی دادگاه اعتراض کرده، با انتشار بیانیه ای مفصل در اینستاگرام طرفداران خود را از وضعیتش آگاه کرد.

وی در پست اینستاگرامی خود می گوید که در زمان اعتراض به رأی دادگاه، همچنان می تواند به طور آزادانه زندگی کند. وی در واکنش به گزارشاتی که در مورد زندانی شدن وی منتشر شده اند نیز گفت:

«من بازداشت نشده ام و هیچ گاه هم بازداشت نخواهم شد.»

«Victorio» پیش از فعالیت به عنوان اینفلوئنسر، در مسابقات حرفه ای بازی Counter-Strike: Global Offensive شرکت می کرد و چهره ای شناخته شده بین گیمرهای برزیلی بود. او بیش از ۱۰ سال در مسابقات نسخه اصلی Counter-Strike و پس از آن Counter-Strike: Global Offensive شرکت کرده است.

او ماه مه سال گذشته میلادی دنیای ورزش های الکترونیک را ترک کرد تا به عنوان اینفلوئنسر در شبکه های اجتماعی فعالیت کند. البته وی در حال حاضر شبکه های اجتماعی را نیز موقتاً ترک کرده تا به زندگی شخصی برسد.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato