ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ناوگان اسنپ ضدعفونی می‌شود

طرح «سفر به سلامت» تاکسی اینترنتی اسنپ به فاز ضدعفونی کردن سواری، موتور و وانت در ۶شهر ایران رسید. همزمان با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر ایران، باشگاه رانندگان اسنپ در قالب طرح ...

تحریریه دیجیاتو
نوشته شده توسط تحریریه دیجیاتو | ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۵

طرح «سفر به سلامت» تاکسی اینترنتی اسنپ به فاز ضدعفونی کردن سواری، موتور و وانت در ۶شهر ایران رسید.

همزمان با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر ایران، باشگاه رانندگان اسنپ در قالب طرح «سفر به سلامت» اقداماتی را برای پیشگیری و مقابله با این ویروس در ناوگان این سامانه در نظر گرفت. مرحله اول این طرح، توزیع رایگان بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش یک‌بار مصرف و برگه آموزشی نحوه استفاده به کاربران راننده بود که به مدت یک هفته در تهران اجرا شد. از امروز نیز توزیع اقلام بهداشتی در ۶ شهر شیراز، مشهد، اصفهان، کرج، قم و رشت به مدت ۳ روز ادامه پیدا می‌کند.

همچنین از امروز، ون‌هایی با لوگوی اسنپ در شهرهای تهران، کرج، مشهد، اصفهان، قم و شیراز به منظور ضدعفونی کردن ناوگان اسنپ (شامل سواری، موتور و وانت) مستقر می‌شوند. در این طرح که به مدت ۱۰روز اجرا می‌شود، ۲پرسنل با لباس فرم اسنپ زیر نظر یک سرپرست تمامی فضای داخلی و خارجی خودروهای سواری، موتورها و وانت‌های اسنپ را ضدعفونی می‌کنند و در نهایت هم برچسب «سفر به سلامت» را روی وسیله نقلیه ضدعفونی‌شده می‌چسبانند.

اضافه کردن گزینه «عدم رعایت اصول بهداشتی» به بخش امتیاز دهی اپلیکیشن اسنپ مکمل این اقدامات است. به این صورت که مسافر در صورتی که احساس کرد دستورالعمل‌های بهداشتی در خودرویی که در حال سفر با آن است رعایت نشده، می‌تواند با استفاده از این گزینه پشتیبانی اسنپ را در جریان بگذارد، تا با آموزش و همچنین ارائه امکانات لازم برای تامین سلامت و بهداشت فردی و بهداشت خودرو امکان گسترش هرچه بیشتر ویروس کرونا کاهش داده شود.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر از مهم‌ترین اولویت‌های این سامانه است و تلاش می‌کند با اجرای انواع طرح‌ها و همچنین آموزش مراقبت‌های بهداشتی از طریق کانال‌های ارتباطی خود، در پیشگیری و مقابله با انتشار ویروس موثر باشد. روابط عمومی اسنپ در پایان از همه کاربرانش دعوت به همراهی می‌کند تا بتوانیم با هشیاری و مراقبت همگانی از شیوع بیماری جلوگیری کنیم.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • EHREZ
  EHREZ | ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

  آره ارواح عمه تون! پرستارا و دکترای بدبخت تو بیمارستانها دستکش و ماسک و الکل ندارن بعد شما همه ماشینا رو زدعفونی میکنن! ما هم باور کردیم !!!

 • mamadreza
  mamadreza | ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

  یعنی یهو شیلنگ میگیرن رو موتوری ؟

 • Vahid Khalili
  Vahid Khalili | ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

  من واقعا موندم چه نفعی براتون داره که انقدر از این شرکتهای دروغگو و استثمارگر دفاع میکنید؟
  یعنی واقعا نمیدونید که همه این حرکتها شوآفه؟
  بخدا خجالت داره...

مطالب پیشنهادی