شیوع کرونا؛ تمام رویدادهای مایکروسافت تا تابستان ۱۴۰۰ آنلاین برگزار می‌شوند

شیوع کرونا؛ تمام رویدادهای مایکروسافت تا تابستان ۱۴۰۰ آنلاین برگزار می‌شوند

شیوع کرونا؛ تمام رویدادهای مایکروسافت تا تابستان ۱۴۰۰ آنلاین برگزار می‌شوند

به دنبال شیوع ویروس کووید-۱۹ مایکروسافت هم به جمع دیگر کمپانی هایی پیوسته که قصد دارند رویدادهای آتی خود را به شکل آنلاین برگزار کنند.

کمپانی ساکن ردموند اعلام کرده برای کل سال مالی ۲۰۲۱ قصد دارد بسیاری از رویدادهای داخلی و خارجی خود را به طور آنلاین برگزار کند. باید اشاره کنیم که سال مالی ۲۰۲۱ این کمپانی از ماه جولای ۲۰۲۰ آغاز و به ژوئن ۲۰۲۱ (به عبارتی از تابستان امسال تا ابتدای تابستان سال ۱۴۰۰) ختم می شود. در این صورت انتظار می رود این رویدادها شامل Ignite 2020 ،Ignite The Tour ،MVP Summit 2021 و بیلد ۲۰۲۱ باشند.

یک سخنگوی مایکروسافت هم تایید کرده که دیگر رویدادهای این کمپانی که قرار بوده تا انتهای سال ۲۰۲۰ برگزار شوند هم به شکل دیجیتال هستند. در بیانیه رسمی مایکروسافت آمده است:

«ما از فرصت تجربه پلتفرم جدید استقبال می کنیم تا برای شرکا، مشتریان و توسعه دهندگان خود بالاترین کیفیت تجربه دیجیتال را فراهم کنیم».

رویداد مایکروسافت

مایکروسافت همچنین اطلاعات وب سایت رویداد Ignite 2020 را به روز کرده و به یک رویداد دیجیتال در ماه سپتامبر تغییر داده است.

زمانی که در مورد رویدادهای نیمه اول سال ۲۰۲۱ (به عبارتی نیمه دوم سال مالی ۲۰۲۱ مایکروسافت) سوال شده، این شرکت در پاسخ گفته که به ارزیابی دورنمای رویدادها ادامه می دهد و در حال حاضر تنها می تواند اطلاعات گفته شده را ارائه دهد.

مایکروسافت در حال حاضر رویداد MVP Summit 2020 را که قرار بود در ماه گذشته میلادی در سیاتل برگزار شود، لغو کرده است. علاوه بر این کنفرانس بیلد ۲۰۲۰ توسعه دهندگان در ماه مه در سیاتل و کنفرانس شرکای اینسپایر ۲۰۲۰ نیز  لغو شد. به طور معمول رویدادهای بیلد ۵۰۰۰ شرکت کننده دارد. در رویدادهای اینسپایر و Ignite هم به ترتیب ۴۰ هزار و ۲۵ هزار نفر شرکت می کنند. هر سه رویداد لغو شده مذکور در سال جاری قرار است به شکل آنلاین برگزار شوند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل