ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مرکز نوآوری صنعت صوت و تصویر افتتاح می‌شود

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) از افتتاح مرکز نوآوری صنعت صوت و تصویر با حضور چهار شتاب‌دهنده در اواخر خردادماه سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی ساترا، در جلسه‌ای با ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۴۵

سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) از افتتاح مرکز نوآوری صنعت صوت و تصویر با حضور چهار شتاب‌دهنده در اواخر خردادماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ساترا، در جلسه‌ای با حضور رئیس ساترا و مسئولان مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده‌ها در خصوص اولویت های مرکز نوآوری تصمیماتی اتخاذ شده است که در زمان بازگشایی این مرکز، درباره جزییات آن بیشتر صحبت خواهد شد.

گفتنی است مرکز نوآوری صنعت صوت و تصویر با همکاری شتاب‌دهنده تنظیم‌یار (در حوزه تکنولوژی تنظیم‌گری)، شتاب‌دهنده برش (در حوزه تولید محتوای کودک و نوجوان) شتاب‌دهنده توسکا و روبیکا (در حوزه تولید محتوا و تهیه پلتفرم‌های صوت و تصویر) و شتاب‌دهنده اکسین (در حوزه تسهیل و آماده‌سازی محتوای خارجی برای فعالان صوتی و تصویری) در اواخر خردادماه آغاز به کار می‌کند.

با نگاهی به همکاران این شتابدهنده می‌توان گفت که به جز شرکت توسکا، باقی مشارکت‌کنندگان کارنامه شفافی در زمینه تولید محتوا ندارند، با این حال به نظر می‌رسد که با توجه به رویکرد و فعالیت هر یک از آنها در بیانیه‌ای که منتشر شده، ساترا قصد تمرکز روی تولید محتوای ویدیویی را از همه زوایا دارد و به فکر صادرات این محصولات با کمک شتاب دهنده اکسین نیز افتاده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • محسن
    محسن | ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

    ????

مطالب پیشنهادی