ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

ناوگان اسنپ به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شد

سامانه حمل‌ونقل آنلاین اسنپ به منظور افزایش بهداشت سفرهای خود به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شده است. طبق اعلام تیم عملیات اسنپ، در فاز اول این طرح، خودروی ۳هزار راننده فعال اسنپ در ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۵

سامانه حمل‌ونقل آنلاین اسنپ به منظور افزایش بهداشت سفرهای خود به جداکننده فضای راننده و مسافر مجهز شده است. طبق اعلام تیم عملیات اسنپ، در فاز اول این طرح، خودروی ۳هزار راننده فعال اسنپ در شهر تهران به فضای جداکننده راننده و مسافر مجهز شده و این سامانه بنا دارد در فازهای بعدی این طرح را در شهرهای دیگر اجرایی کند. لازم به ذکر است این اقدام بدون در نظر گرفتن هزینه مازاد برای سفرها انجام شده است.

این طرح در ادامه اقداماتی است که اسنپ در مسیر بهداشت سفرهایش بعد از شیوع کرونا انجام داده است. با آغاز خبر شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، اسنپ اقدامات متفاوتی در مسیر حفظ سلامت کاربران راننده و مسافر در دستور کار قرار داد؛ از ابلاغ توصیه‌های بهداشتی در تمامی کانال‌های اطلاع‌رسانی کاربران تا تجهیز ناوگان اسنپ به اقلام بهداشتی از جمله ماسک و دستکش، ضدعفونی کردن خودروها و اضافه کردن گزینه «عدم رعایت بهداشت» به اپکیلیشن اسنپ، همه و همه اقداماتی بوده که در راستای افزایش بهداشت سفرهای اسنپی انجام شده است.

همچنین این سامانه برای فرهنگ استفاده همگانی از ماسک اقدامات متفاوتی انجام داده و برای تحقق این موضوع، گزینه عدم استفاده از ماسک را در بخش بازخورد‌های سفر رانندگان و مسافرین قرار داد تا هر دو طرف بتوانند به پشتیبانی اسنپ درباره عدم استفاده ماسک گزارش دهند.

اسنپ اعلام کرده همزمان با اجرای طرح تجهیز جداکننده فضا برای ۳هزار خودروی اسنپی در تهران و تلاش برای تجهیز خودروهای بیشتر در تهران و شهرهای دیگر، طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده هم در دست اجراست. در این طرح که از ۲۰ام اردیبهشت شروع شده، بعد از پایان هر سفر، مسافران به کاربران راننده به عنوان حافظان سلامت در ۴زمینه امتیاز می‌دهند. زمینه‌های تعریف شده در این طرح استفاده از ماسک (۲۰امتیاز)، مجهز به دستکش (۱۰امتیاز)، مجهز به ضدعفونی‌کننده (۱۰امتیاز)، مجهز به جداکننده فضا (۳۰امتیاز) است و به رانندگانی که در پایان هفته امتیاز بیشتری به دست آورده باشند، به قید قرعه جوایز نقدی و غیرنقدی داده می‌شود.

اسنپ درباره جزییات طرح تشویق رانندگان برای استفاده از اقلام بهداشتی و رعایت موازین بهداشتی گفته که هر هفته، روز سه‌شنبه میزان امتیازهای هر راننده از طریق پیام‌های داخل اپلیکیشن به او اطلاع داده می‌شود و همچنین اسامی برندگان مربوط به هفته گذشته، روز شنبه در شبکه‌های اجتماعی کاربران راننده و همچنین سایت باشگاه رانندگان اعلام خواهد شد. برای اطلاع بیشتر از جزئیات طرح هفتگی تقدیر از کاربران راننده و همچنین جوایز در نظر گرفته شده می‌توانید به باشگاه رانندگان اسنپ مراجعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (3 مورد)
 • Rasoul Houshmand
  Rasoul Houshmand | ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

  دیجیاتوی عزیز لطفاً پیگیری کنید! کدوم جدا کننده؟! ۳ ماه خونه نشین شدیم یه زنگ نزدن بگن چی شده بعد از روزی شش هفت ساعت فعالیت یهو غیبت زده! زنده ای اصلأ! از طرفی راننده در مقابل بعضی مسافرهای بی فرهنگ کاملا خلع سلاحه..

 • hossein basir
  hossein basir | ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

  دروغه. جدا کننده ندادن اصلا هرکی زده با هزینه خودش بوده

 • Snappydriver
  Snappydriver | ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

  چه دروغی
  راننده نمیتونه تو برنامه بگه مسافر ماسک نزده
  لطفا یا دروغ نگین یا عنوان رپرتاژ آگهی بزنید به خبر
  جداکننده هم به همه ندادن 3000نفر بین انبوه آدمای بیکار که به اجبار دارن برای اسنپ کار میکنن عددی نیست
  بیشتر راننده رو تهدید میکنن که مسافرها رو هم به اشتباه انداخته فک میکنن اسنپ به ما ماسک میده ما بهشون نمیدیم تبلیغاتی هست این خبر باور نکنید
  دیجیاتو لطفا تیترهای گمراه کننده نزن

مطالب پیشنهادی