اولین اطلاعات از تیبا پلاس صندوقدار؛ فیس لیفت‌های عجیب سایپا تمامی ندارد

اولین اطلاعات از تیبا پلاس صندوقدار؛ فیس لیفت‌های عجیب سایپا تمامی ندارد

تیبا یا خودرو ملی شرکت سایپا، (با نام پیشین مینیاتور) اولین محصول سایپا است که در ۲۳ آذر ۱۳۸۷ رونمایی شد. سایپا در طراحی این خودرو، تا حد زیادی از مشاوران و طراحان ایتالیایی، آلمانی و کره‌ای کمک گرفت. در طراحی این خودرو، استفاده از قطعات پراید، کیا ریو و تندر۹۰ مشهود است.

تیبا پلاس صندوقدار

چند وقتی است که تحویل تیبا صندوقدار پلاس از جانب سایپا آغاز شده و این سدان اقتصادی آپشنال پا به جاده های کشور گذاشته است. در حال حاضر تیبا پلاس با قیمتی فراتر از تیبا صندوقدار SX در بازار آزار به فروش می رسد.

تیبا پلاس صندوقدار

از سال گذشته گروه خودروسازی سایپا پیش فروش نسخه‌های آپشنال تیبا صندوقدار و تیبا ۲ را آغاز کرد. حالا شاهد هستیم که بعد از چند ماه نسخه آپشنال تیبا صندوقدار به بازار آمده و با سطح امکاناتی بیشتر از تیبا SX به دست خریداران رسیده است.

سایپا تیبا صندوقدار پلاس به پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۸ سوپاپ مجهز است که ۸۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۲۸ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده ۵ سرعته دستی وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌های جلو را دارد. تیبا پلاس در بحث امکانات رفاهی و برخی اجزای ظاهری نسبت به مدل SX بهبود پیدا کرده است.

تیبا پلاس صندوق دار

آپشن‌های تیبا پلاس

تغییرات اعمال شده برای تبدیل تیبا SX به تیبا پلاس شامل آینه‌های جانبی برقی مشابه به ساینا و کوییک، شیشه‌های عقب برقی، جلو پنجره کرومی، قاب چراغ پلاک عقب کرومی، صندلی‌های چرم مصنوعی، سنسور پارک و دوربین عقب، نمایشگر لمسی، برچسب Tiba Plus بر روی درب‌های جلو، بلوتوث، دیفیوزر و زیرسپرهای جدید، سیستم ضد سرقت جدید، کف پایی و کفی صندوق چرم مصنوعی و شیشه‌های دودی عقب است.

در حال حاضر تحویل تیبا صندوقدار پلاس به مشتریان آغاز شده است. این خودرو در شرایط فعلی بازار، قیمتی در بازه ۹۵ تا ۹۹ میلیون تومان را به خود اختصاص داده و فعلا به صورت محدود خرید و فروش می‌شود.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato