ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با WindowSwap پنجره‌ای به آنسوی دنیا باز کنید

قرنطینه باعث شده تا کاربران برای رهایی از این وضعیت به بیرون از پنجره چشم دوخته و با تماشای مناظر زیبای اطراف، برای چند دقیقه هم که شده کرونا را فراموش کنند. اما زندگی آپارتمانی ...

پیمان حسنی
نوشته شده توسط پیمان حسنی | ۲۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۰

قرنطینه باعث شده تا کاربران برای رهایی از این وضعیت به بیرون از پنجره چشم دوخته و با تماشای مناظر زیبای اطراف، برای چند دقیقه هم که شده کرونا را فراموش کنند. اما زندگی آپارتمانی همین لذت کوچک را نیز از درصد بالایی از مردم گرفته است. حال وب سایت جدیدی به نام WindowSwap راه اندازی شده که به کمک آن می‌توان از پنجره‌های مختلف مناظر زیبای اطراف را دید.

WindowSwap پروژه‌ای است که به خاطر قرنطینه شکل گرفته و به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از مرورگر پنجره‌ای به آن سوی دنیا باز کنید. خیابانی باران زده در تایلند، مزرعه‌ای زیبا در اتریش، نمایی از کوهستان در سوییس، خیابانی شلوغ در لندن، نمایی از ساحل در ژاپن، منظره‌ای زیبا از سنگاپور و غیره، مناظری هستند که می‌توانید به کمک این سایت از آن‌ها دیدن کنید.

قطر

ویدیوهای این سایت از پیش ضبط شده هستند و برای ارسال ویدیو در آن باید کلیپی ۱۰ دقیقه‌ای از منظره زیبا که پنجره نیز باید در کادر مشخص باشد، با فرمت HD ذخیره کرد و همراه با اسم و مکان در سایت آپلود کرد. در سایت نوشته شده که کاربران می‌توانند ویدیوهای افقی، عمودی، دایره‌ای و با هر نوع پنجره‌ای را در این سایت آپلود کنند.

بسیاری از مردم دنیا که منزل آن‌ها در برابر مناظر زیبا قرار گرفته، در حال اشتراک گذاری کلیپ در این سایت هستند. البته همه کلیپ‌ها هم زیبا و منحصر به فرد نبوده و کلیپ‌های عجیبی مثل آویزان کردن لباس‌ها روی بند توسط مردی در شانگهای چین نیز در این سایت به چشم می‌خورند.

یکی از نکات قابل توجه در مورد سایت WindowSwap این است که مناظر زیادی برای دیدن کردن دارد و اگر از منظره‌ای خوشتان نیامد، می‌توانید با یک کلیک پنجره بعدی را باز کنید و با منظره جدیدی روبرو شوید. در ادامه چند نمای زیبا از این سایت را مشاهده می‌کنید:

ترکیه
سوییس
هند
اتریش
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
مطالب پیشنهادی