آشنایی با قابلیت‌های اپ استور ایرانی iApps [تماشا کنید]

آشنایی با قابلیت‌های اپ استور ایرانی iApps [تماشا کنید]

نصب و استفاده از اپلیکیشن‌های ایرانی روی پلتفرم iOS به فرایندی پیچیده تبدیل شده و پس از تحریم‌های اپل، کاربران دیگر نمی‌توانند برنامه‌های محبوب و پرکاربرد خود را از اپ استور دانلود کنند. در این میان اپ استورهای ایرانی زیادی وارد این حوزه شده و سعی کردند با دور زدن این تحریم‌ها، روشی برای نصب برنامه‌های ایرانی به کاربران ارائه دهند. اپ استور ایرانی iApps هم یکی دیگر از همین اپ استورهای ایرانی است که رویکردی متفاوت داشته و در این ویدیو قصد داریم بیشتر با آن آشنا شویم.

مهمترین مشکلی که کاربران با اپ استورهای ایرانی دارند، از کار افتادن حساب‌های خریداری شده آن‌ها و به طبع آن عدم دسترسی آن‌ها به برنامه‌های ایرانی است. در این میان اما iApps به دیجیاتو می‌گوید تمامی کاربران در طول مدت اشتراک دارند، پشتیبانی می‌شوند و فارغ از تعداد دفعاتی که حساب‌های آن‌ها توسط اپل شناسایی شده و از کار بیفتد، بدون دریافت هزینه حساب‌ها را مجددا فعال می‌کند.

علاوه بر این، درون این اپ استور محلی برای درخواست اپ‌های ناموجود قرار دارد تا با درخواست کاربر، در عرض چند روز به مجموعه اپ‌های iApps اضافه شود.

iApps برنامه‌های پولی بسیاری را نیز درون خود جای داده تا کاربران بتوانند به سادگی و با پرداخت هزینه‌ای کم با حتی بدون هیچ هزینه‌ای آن‌ها را دانلود کنند. اگر شما هم تجربه استفاده از این اپ استور ایرانی را دارید، در بخش نظرات حتما با ما و بقیه خوانندگان دیجیاتو در میان بگذارید.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato