همه چیز درباره آیفون 13
واتساپ در آستانه آزمایش قابلیت استفاده از یک اکانت در چند دستگاه

واتساپ در آستانه آزمایش قابلیت استفاده از یک اکانت در چند دستگاه

پشتیبانی یک اکانت واتساپ از چندین دستگاه یکی از موردانتظارترین ویژگی‌های این پیام‌رسان محسوب می‌شود که در آینده نزدیک می‌توان آن را آزمایش کرد.

در حال حاضر اگر در با دستگاه دومی وارد حساب واتساپ خود شوید، به علت مسائل امنیتی از دستگاه اول خارج می‌شود که چنین موضوعی می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. برای مثال تصور کنید مجبور به استفاده از چندین گوشی هوشمند برای استفاده شخصی و کاری هستید و نمی‌توانید روی تمام آن‌ها از یک اکانت واتساپ استفاده کنید.

طبق جدیدترین اطلاعاتی که از سوی WABetaInfo منتشر شده، این پیام‌رسان در مرحله پایانی تست این ویژگی قرار دارد و در آینده نه چندان کاربران نسخه بتا به آن دسترسی پیدا خواهند کرد.

از مدت‌ها پیش منتظر اضافه شدن این قابلیت که برای اولین بار نشانه‌های وجود آن در ماه مارس سال جاری میلادی ظاهر شد، به محبوبترین پیام‌رسان جهان هستیم. این پیام‌رسان در زمینه ارائه ویژگی‌های جدید عملکرد بسیار کندی دارد که برای مثال می‌توان به دارک مود اشاره کرد، با این حال امکان استفاده از یک حساب در چندین دستگاه نیاز به همگام‌سازی پیام‌ها و فایل‌ها دارد که خود دلیلی برای عرضه دیرتر آن محسوب می‌شود.

انتظار می‌رود در آینده نزدیک این قابلیت در اختیار کاربران نسخه بتای واتساپ قرار بگیرد. WABetaInfo به یک صفحه تنظیمات جدید برخورد کرده که در آن دکمه‌ای برای دسترسی زودهنگام به این ویژگی وجود دارد و همچنین دکمه‌ای برای پیوند دستگاه‌های اضافه به اکانت کاربر نیز به چشم می‌خورد.

واتساپ

کاربر می‌تواند لیستی از دستگاه‌های متصل به حساب خود را مشاهده کند. باید به این موضوع اشاره کنیم که برای استفاده از چنین قابلیتی، نیازی به اتصال محصولات دیگر به گوشی اصلی شما نخواهد بود.

در صورتی که بخواهید از این ویژگی زودتر از سایر کاربران استفاده کنید، باید به برنامه «واتساپ بتا» اضافه شوید که البته در حال حاضر این برنامه برای دستگاه‌های اپل ظرفیت خالی ندارد. اگر از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، می‌توانید سری به صفحه این نسخه در پلی استور بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید. اگر هم اکنون در حال استفاده از نسخه عمومی این پیام‌رسان باشید، به صورت خودکار به نسخه بتا بروزرسانی می‌شود.

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato