انتشار تصاویر منتسب به «اکسپریا پلی 2»؛ موبایلی که معرفی نشد

انتشار تصاویر منتسب به «اکسپریا پلی 2»؛ موبایلی که معرفی نشد

گوشی هوشمند مخصوص گیمینگ سونی «اکسپریا پلی» (Xperia Play) سال ۲۰۱۱ معرفی شد که یکی از متفاوت‌ترین ایده‌های کاربری از گوشی‌های هوشمند گیمینگ را در آن مقطع زمانی به نمایش می‌گذاشت. اما هیچ‌گاه مدل بعدی این دستگاه از سوی سونی به بازار عرضه نشد.

اکنون بعد از گذشت سال‌ها، تصاویری منتسب به نمونه اولیه «اکسپریا پلی ۲» در فروشگاه آنلاین اجناس استوک چینی به اشتراک گذاشته شده است. هنوز مشخص نیست این تصاویر واقعا متعلق به نمونه اولیه اکسپریا پلی ۲ هستند یا فردی خواسته برای تفریح چنین تصاویری را در فضای مجازی منتشر کند.

اکسپریا پلی گوشی گیمینگ موفقی نبود و شاید به همین دلیل نسخه دیگری از آن هیچ‌وقت به بازار عرضه نشد. این دستگاه با نمایشگر کشویی و کیبورد در دسترس کاربران قرار گرفت. ظاهرا تصاویر منتسب به اکسپریا پلی ۲ نیز طراحی مشابهی از نسخه اولیه به نمایش می‌گذارند.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، نام برند سونی اریکسون روی محصول دیده می‌شود. باتوجه به اینکه اکسپریا پلی در اوایل سال ۲۰۱۱ معرفی شد، احتمالا نمونه اولیه دستگاه جدید، اواخر سال ۲۰۱۱ تولید شده تا در سال ۲۰۱۲ معرفی و به بازار عرضه شود.

با دقت در تصاویر، دکمه‌های L و R دیده می‌شود. نمایشگر کشویی، صفحه لمسی آنالوگ و دکمه ۳D روی دستگاه دیده می‌شود. شاید سونی در آن مقطع به فکر اضافه کردن قابلیت‌های سه بعدی به دستگاه خود بوده است.

البته همان‌طور که گفته شد این احتمال وجود دارد که تصاویر مربوط به نمونه اولیه اکسپریا پلی ۲ نباشند و تنها برای تفریح به اشتراک گذاشته شده باشند. برای مشخص شدن موضوع، از سونی در مورد این مساله سوال شده تا مشخص شود تصاویر واقعا به اکسپریا پلی ۲ تعلق دارند یا خیر.

فارغ از واقعی یا غیر واقعی بودن تصاویر، برخی بر این باورند که هنوز هم برای معرفی گوشی هوشمند مخصوص گیمینگ از سوی سونی دیر نشده است. نظر شما چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato