ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییت‌های صوتی به شکل خودکار کپشن‌نویسی می‌شوند

توییتر مدتی قبل امکان انتشار پیام صوتی را در اختیار کاربران iOS قرار داد. هرچند ابتدا این قابلیت با استقبال همراه شد اما به خاطر مشکلاتی که برای کاربران ناشنوا پیش می‌آورد، انتقادهایی را نیز به ...

توییتر مدتی قبل امکان انتشار پیام صوتی را در اختیار کاربران iOS قرار داد. هرچند ابتدا این قابلیت با استقبال همراه شد اما به خاطر مشکلاتی که برای کاربران ناشنوا پیش می‌آورد، انتقادهایی را نیز به دنبال داشت.

قابلیت توییت صوتی فعلا تنها در اختیار برخی کاربران iOS قرار گرفته و  قرار است تا پایان سال 2021 در دسترس کاربران اندرویدی نیز قرار گیرد. با توجه به جامعه میلیونی کاربران توییتر ارسال توییت ‌صرفا به صورت صوتی آگاهی از این محتوا را برای کاربران ناشنوا ناممکن می‌کند و همین مساله انتقادهایی را روانه توییتر کرده است. توییتر در پاسخ به این انتقادها اعلام کرده که امکان کپشن نویسی خودکار این توییت‌ها را فراهم خواهد کرد.

با وجودی که کاربران بسیاری در سیستم عامل iOS  از قابلیت ارسال توییت صوتی استفاده می‌کنند، اما این ویژگی هنوز در حال آزمایش است و توییتر اعلام کرده که تا سال آینده میلادی قابلیت جدید به نسخه اندروید و تحت وب نیز اضافه خواهد شد.

البته تلاش‌های توییتر در مورد ارسال پیام‌های صوتی به همین جا ختم نمی‌شود و ماه گذشته نیز خبرهایی در مورد قابلیت ارسال پیام صوتی در دایرکت مطرح شد و مدیر محصول توییتر برای نخستین بار این قابلیت را تست کرد.

انتقال پیام صوتی از قابلیت‌هایی است که کاربران از آن استفاده می‌کنند و توییتر نیز در تلاش است تا بتواند این ویژگی را با شرایط مطلوب در دسترس همه کاربران خود قرار دهد. باید ببینیم در عمل ارسال پیام صوتی و کپشن نویسی خودکار با چه مشکلاتی روبرو خواهد شد و آیا ممکن است انتقادهای دیگری نیز به این قابلیت مطرح شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی