ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

بازه‌ زمانی حمایت ابر آروان از استارتاپ‌ها به دو سال افزایش یافت

ابر آروان که تا پیش از این در یک‌سال نخست فعالیت استارتاپ‌ها به آن‌ها خدمات زیرساختی رایگان ارائه می‌کرد، با توجه به کرونا و آسیب‌پذیری کسب‌وکارها، این بازه‌ی زمانی را به دو سال افزایش داد. ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۴۸

ابر آروان که تا پیش از این در یک‌سال نخست فعالیت استارتاپ‌ها به آن‌ها خدمات زیرساختی رایگان ارائه می‌کرد، با توجه به کرونا و آسیب‌پذیری کسب‌وکارها، این بازه‌ی زمانی را به دو سال افزایش داد.

روابط عمومی ابر آروان با انتشار گزارشی همچنین اعلام کرد استارتاپ‌هایی که از سمت شتاب‌دهنده‌ها به این شرکت معرفی می‌شوند، می‌توانند براساس تفاهم‌نامه‌ی امضا شده با ابر آروان تا یک‌سال آینده با ۵۰ تا ۱۰۰ درصد تخفیف از همه یا یکی از محصولات شبکه‌ی توزیع محتوا (CDN)، امنیت ابری و خدمات ویدیو و پخش زنده استفاده کنند. ابر آروان همچنین تفاهم‌نامه‌هایی با سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی ریاست جمهوری امضا کرده تا به واسطه آن بتواند به تیم‌های نوآفرین تسهیلات رایگان و ویژه ارائه کند.

به گفته روابط عمومی ابر آروان، «توانمندسازی» یکی از پنج ارزش کلیدی این شرکت است و همان‌طور که خود ابر آروان هم در ابتدای راه خود یک استارتاپ نوپا بود و با کمک دیگران به نقطه‌ی امروز رسید، امروز تلاش می‌کند به سهم خود به تقویت اکوسیستم فناوری ایران کمک کند. از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۵۰ استارتاپ در قالب این طرح‌های حمایتی از خدمات ابر آروان به رایگان یا با تخفیف‌ بالا استفاده کرده‌اند.

براساس تفاهم‌نامه‌ ابر آروان با شتاب‌دهنده‌ها، در حال حاضر، استارتاپ‌ها می‌توانند از طریق شتاب‌دهنده‌های پارادایس هاب، تریگ‌آپ، خانه‌ نوآوری، دیموند، فینووا، تیوان، امید و فضای کار اشتراکی باکس یا سامانه‌ نوآفرین، سازمان فناوری اطلاعات ایران و معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری، از این خدمات بهره‌مند شوند.

ابر آروان در ابتدای سال جاری نیز گزارشی در مورد حمایت‌های خود نسبت به استارتاپ‌ها منتشر کرده و در آن اعلام کرده بود که سعی داشته تا در شرایط کنونی بتواند در کنار تیم‌های نوپا قرار بگیرد. شرح کاملی از این گزارش و اقدامات گذشته ابرآروان در راستای حمایت از تیم‌های نوپا را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی