تیزر رسمی سری گلکسی S21 منتشر شد [تماشا کنید]

تیزرهای رسمی خانواده گلکسی S21 منتشر شدند و شمایل هر سه عضو این خانواده از جمله طراحی جدید ماژول دوربین را با جزئیات بیشتر به نمایش کشیدند.

سه تیزر کوتاه از سری گلکسی S21 منتشر شده که طبق آنچه در گزارش نوشته شده رسمی هستند و توسط دپارتمان بازاریابی سامسونگ تولید شده‌اند.

با مشاهده کلیپ‌ها دیگر با اطمینان می‌توان گفت که گلکسی S21، S21 پلاس و S21 اولترا از ماژول دوربین تغییر شکل یافته برخوردار هستند. علاوه بر این مدل S21 و S21 پلاس دوربین سه‌گانه و نمایشگر تخت خواهند داشت و ظاهراً خبری از دوربین پریسکوپی در این دو مدل نیست. از سوی دیگر، گلکسی S21 اولترا نمایشگر خمیده داشته و به دوربین چهارگانه شامل دوربین پریسکوپی مجهز شده است. مدل‌های S21 و S21 پلاس پنل پشتی پلاستیکی خواهند داشت اما مدل اولترا پنل پشتی شیشه‌ای دارد.

نکته جالب توجه دیگر طراحی جدید ماژول دوربین سری گلکسی S21 است که با نقل مکان به لبه پنل پشتی چسبیده است. آنطور که در ادامه گزارش نوشته شده، گلکسی S21 و S21 پلاس از دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اصلی، سنسور ۱۲ مگاپیسلی با لنز فوق عریض و دوربین ۶۴ مگاپیکسلی تله فوتو برخوردارند. مدل اولترا حسگر اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی، سنسور ۱۲ مگاپیکسلی با لنز فوق عریض، دوربین ۱۰ مگاپیسلی تله فوتو با بزرگنمایی ۳ برابری و دوربین پریسکوپی با بزرگنمایی ۱۰ برابری خواهد داشت. مدل اولترا از فوکوس خودکار لیزری بهره مند است.

گلکسی S21 و S21 پلاس با رنگ بنفش فانتوم به نمایش کشیده شده‌اند. البته فقط بدنه بنفش است و ماژول دوربین و فریم به رنگ برنز یا گلد هستند که در گذشته شاهد چنین ترکیب رنگی از سازنده کره‌ای نبوده‌ایم. طبق شایعات گلکسی S21 اولترا فقط در رنگ‌های خاکستری و مشکی روانه بازار می‌شود.

سری گلکسی S21 احتمالاً در تاریخ ۱۴ ژانویه (۲۵ دی) در رویداد آنلاین Galaxy Unpacked رونمایی خواهند شد و ۲۹ ژانویه (۶ بهمن) روانه بازار می‌شوند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟