ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

هدایای تولد همراه من
تکنولوژی

توسعه شبکه تلفن همراه گیلان با راه‌اندازی ٩٢ سایت جدید توسط همراه اول

٩٢ سایت ارتباطی جدید همراه اول در ۴٨ شهر و ۱۳۰ بخش و روستای استان گیلان وارد مدار شد. به‌گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آستانه دهه فجر امسال، همراه اول با نصب ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۵

٩٢ سایت ارتباطی جدید همراه اول در ۴٨ شهر و ۱۳۰ بخش و روستای استان گیلان وارد مدار شد.

به‌گزارش اداره‌کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در آستانه دهه فجر امسال، همراه اول با نصب و راه‌اندازی ٩٢ سایت ارتباطی جدید، علاوه بر ارتقای سطح پوشش و کیفیت ۴٨ شهر و ۱۳۰ بخش و روستای استان گیلان، گام دیگری در پیاده‌سازی عدالت ارتباطی برداشت.

راه ‎اندازی ۵١٩ تکنولوژی طی یک‌سال گذشته نیز از جمله دیگر خدمات و فعالیت‌های فنی و مهندسی در شبکه تلفن همراه استان گیلان بوده که با همت تیم‌های فنی همراه اول، مخابرات استان و شرکت نقش اول کیفیت(ناک) به سرانجام رسیده است.

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام داشته برای توسعه شبکه موبایل استان گیلان در یک‌سال اخیر، بالغ بر ٩٣٠ میلیارد ریال هزینه کرده است تا علاوه بر افزایش قابل‌توجه ظرفیت ارتباطی در این استان، قدم‌های مؤثری در جهت کاهش مراجعات حضوری به ادارات و مراکز آموزشی در ایام کرونایی بردارد.

بر اساس متنی که همراه اول منتشر ساخته، این پروژه‌ها در قالب فاز هشت توسعه همراه اول، خدمات عمومی اجباری ارتباطات و فناوری اطلاعات (Uso) و در شرایط دشوار تحریم، حضور در مناطق صعب‌العبور روستایی، بارش‌های شدید فصلی و مواردی از این دست به اجرا رسیده است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی