اوپو از شارژر بدون تماس Wireless Air رونمایی کرد [تماشا کنید]

اوپو از شارژر بدون تماس Wireless Air رونمایی کرد [تماشا کنید]

اوپو با انتشار یک تیزر ۳۰ ثانیه‌ای از شارژر بدون تماس خود رونمایی کرد. این فناوری موبایل رول شونده اوپو را به کمک فرآیند رزونانس مغناطیسی از فاصله چند سانتی متری شارژ می‌کند.

پس از معرفی شارژر بدون تماس Mi Air توسط شیائومی و راهکاری مشابه توسط موتورولا در اواخر ماه ژانویه، اوپو نیز با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی، عملکرد شارژر بدون تماس خود را نشان داد. همانطور که در ادامه مشاهده می‌شود، این فناوری موبایل مفهومی رول شونده اوپو را از فاصله تقریباً ۳۰ سانتی متری شارژ می‌کند.

مطلب پیشنهادی:اوپو از سه مدل موبایل سری Reno7 رونمایی کرد اوپو از سه مدل موبایل سری Reno7 رونمایی کرد

اوپو که از این شارژر وایرلس در نمایشگاه MWC شانگهای رونمایی کرده، می‌گوید از فرآیند «رزونانس مغناطیسی» استفاده می‌کند و «فرآیند شارژ بلافاصله پس از قرار گرفتن ابزار الکترونیکی در فاصله چند سانتی پد شارژ شروع می‌شود و کاربران می‌توانند حین شارژ بازی کنند.»

اوپو جزئیات زیادی از این شارژر منتشر نکرده، اما یکی از منابع آگاه دنیای فناوری با نام کاربری Digital Chat Station مدعی شده که این محصول با توان ۷.۵ وات دیوایس‌ها را شارژ می‌کند. سازنده انیمیشن زیر را در توییتر منتشر و تأکید کرد که این فناوری موبایل را حتی با تغییر زاویه نیز شارژ می‌کند:

مطلب پیشنهادی:دنا پلاس توربو دنده‌ای با امکانات جدید به بازار می آید؛ بررسی مزایا و معایب دنا پلاس توربو [تماشا کنید] دنا پلاس توربو دنده‌ای با امکانات جدید به بازار می آید؛ بررسی مزایا و معایب دنا پلاس توربو [تماشا کنید]

یکی از تفاوت‌های راهکار اوپو با شارژر بیسیم شیائومی، میزان پوشش فضا است. Mi Air Charge توانایی شارژر کردن ابزارهای الکترونیکی از فاصله چند متری را دارد، اما فناوری اوپو دیوایس را فقط با قرارگیری آن در فاصله چند سانتی متری شارژ می‌کند. در هر صورت، این فناوری جالب توجه است و باید منتظر انتشار اخبار بیشتری از آن در آینده باشیم.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato