ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

با اپلیکیشن «Smart Appearance» لنوو با چهره جذاب‌تری در جلسات آنلاین حاضر شوید

لنوو برای آن دسته از کاربرانی که باور دارند جذابیت‌های چهره ظاهری می‌تواند بر روند مذاکرات کاری تاثیرگذار باشد و حتی باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود، راهکار جالبی ارائه داده است که کمک می‌کند ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۰

لنوو برای آن دسته از کاربرانی که باور دارند جذابیت‌های چهره ظاهری می‌تواند بر روند مذاکرات کاری تاثیرگذار باشد و حتی باعث افزایش اعتماد به نفس می‌شود، راهکار جالبی ارائه داده است که کمک می‌کند کاربران در جلسات آنلاین با چهره زیباتر و جذاب‌تری حاضر شوند.

اپلیکیشن «Smart Appearance » لنوو به کاربران کمک می‌کند تا از طریق فیلترهای مختلف و سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی که دارد، وقتی در جلسات آنلاین حضور پیدا می‌کنند،‌ چهره زیباتر و جذاب‌تری از خود به نمایش بگذارند.

این راهکار برای جلسات آنلاین و  کنفرانس‌های ویدیویی بسیار مناسب است و می‌تواند با بلوری کردن پس زمینه،‌ استفاده از فیلترهای مختلف و با کمک ویژگی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، چهره زیباتری از فرد را به نمایش بگذارد. این اپلیکیشن حتی می‌تواند برخی مشکلات ظاهری در چهره مانند فاصله نزدیک چشم‌ها به یکدیگر یا کوتاه بودن و بلند بودن بیش از حد پیشانی را نیز برطرف کند. گاهی تغییری به ظاهر کوچک در چهره افراد می‌تواند تاثیر زیادی بر جذابیت‌های ظاهری آنها داشته باشد و لنوو نیز در اپلیکیشن خود با توجه به همین نکته، کار را پیش برده است.

کاربران می‌توانند پس از نصب اپلیکیشن،  با کمک تنظیمات و انتخاب فیلترهای مناسب برنامه، تغییراتی با ظرافت خاص در چهره خود ایجاد کرده و با ظاهری جذاب‌تر در جلسات آنلاین حضور پبدا کنند.

در حال حاضر کاربران دستگاه‌های لنوو تینک بوک پلاس Gen2i، تینک بوک 13xi، تینک بوک 14p Gen 2 و درن هایت تینک بوک  16p Gen 2 می‌توانند از این اپلیکیشن در برگزاری جلسات آنلاین استفاده کنند.

با وجودی که این اپلیکیشن می‌تواند با ظرافت خاصی تغییراتی در چهره افراد ایجاد کند، اما تغییرات اساسی ایجاد نخواهد کرد و در کل چهره واقعی فرد را به شکل تغییر نمی‌دهد که کلا چهره متفاوتی به نمایش گذاشته شود. بلکه می‌تواند با تغییراتی جزئی و کارآمد، چهره زیباتری از کاربران را به نمایش بگذارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی