ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

برای حمایت از کسب‌وکارها، «بازار» ۱۵ درصد کمیسیون توسعه‌دهندگان خود را کاهش داد

تیم کافه بازار اعلام کرده با هدف رونق بیشتر صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی، و کمک به رشد توسعه‌دهندگان، این تیم سهم خود از فروش اولین ده میلیارد ریال هر توسعه‌دهنده در هر سال را ...

آرش پارساپور
نوشته شده توسط آرش پارساپور | ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۷:۱۲

تیم کافه بازار اعلام کرده با هدف رونق بیشتر صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی، و کمک به رشد توسعه‌دهندگان، این تیم سهم خود از فروش اولین ده میلیارد ریال هر توسعه‌دهنده در هر سال را از ۳۰ به ۱۵ درصد کاهش می‌دهد. بر این اساس،‌ در سال آینده کمیسیون پرداخت‌شده از سوی ۹۹٪ توسعه‌دهندگان نصف خواهد شد.

«مهدی امیری»،‌ مدیرعامل بازار که به تازگی در این منصب جای گرفته در اینباره می‌گوید: «ما مسئولیت و مأموریت خود را کمک به توسعه‌دهنده و رشد صنعت می‌دانیم. امیدواریم این تصمیم، به‌ویژه برای توسعه‌دهندگانی که در مراحل نخستین رشد خود هستند و به منابع بیشتری برای سرمایه‌گذاری و خلاقیت جهت رساندن محصول خود به دست کاربران ایرانی نیاز دارند مفید باشد.»

بازار در ۱۰ سال گذشته در کنار پلی‌استور گوگل و اپ‌استور اپل رشد کرده و با انتشار محتوای بومی، نظارت بر پرداخت امن، و پشتیبانی فعال از ۲۶ هزار توسعه‌دهنده، تا پیان سال ۱۳۹۹، ۴۵ میلیون کاربر ایرانی را با خود همراه کرده است.

مهدی امیری با اشاره به اینکه گوگل و اپل در سطح جهانی و بازار به عنوان میزبان ایرانی پیشگام برنامه‌ها و بازی‌ها، با تصمیم‌هایی از این دست می‌کوشند رونق بیشتری به صنعت برنامه‌ها و بازی‌های موبایلی بدهند، اظهار امیدواری کرده با این تصمیم، به بالندگی کسب و کارها در دورانی که نیاز کاربران به خدمات موبایلی برای امور روزمره بیش از همیشه است کمک شود. این یکی از اقدامات جدید امیری پس از ورودش به بازار است و نشان می‌دهد که این تیم قصد دارد سیاست‌های حمایتی از توسعه‌دهندگان را در آینده فعالیت خود در نظر بگیرد.

گفتنیست با این تصمیم که از ابتدای خرداد سال ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود، درآمد توسعه‌دهندگان در بازار، بیشتر و امکان رشدشان در حوزه‌ی ارائه خدمات به کاربران ایرانی فراهم‌تر خواهد شد.

بازار در متن خبری که به مناسبت این کاهش کمیسیون منتشر ساخته اعلام کرده که «با بهره‌مندی از نظرات توسعه‌دهندگان خود، پابه پای تحولات صنعت برنامه‌های موبایلی در جهان، همواره کوشیده است گام‌هایی مفید و مؤثر در راستای توسعه و رونق اکوسیستم موبایلی در ایران بردارد.»

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (6 مورد)
  • Xperia_Sola
    Xperia_Sola | ۲۸ اسفند ۱۳۹۹

    واقعا جالب ؟! یک وقت متضرر نشن در شرکتشون تخته نشه ؟! کلا این سیاست بازار در جهت این بود که جلوی رشد مارکت های ایرانی دیگه رو بگیره حالا اینکا رو با منت داره انجام می ده
    مجموعه ما دو ساله با بازار سر زیاده خواهیشون همکاری رو قطع کردیم‌ و اپامون رو روی گوگل پلی گذاشتیم بدون منت از تابستون امسالم جهت تبلیغات توی ایران و برندینگ و سایر مسایل همکاریمون رو با مایکت شروع کردیم قصد تبلیغات ندارم بلکه چه مایکت و چه بازار سر و ته یک کرباسن فقط انتخاب بین بد و بدتر بود

نمایش سایر نظرات و دیدگاه‌ها
مطالب پیشنهادی