جدیدترین گوشی مفهومی شرکت TCL همزمان یک موبایل، فبلت و تبلت است [تماشا کنید]

جدیدترین گوشی مفهومی شرکت TCL همزمان یک موبایل، فبلت و تبلت است [تماشا کنید]

شرکت TCL از گوشی مفهومی جدید خود که با استفاده از فناوری نمایشگر تاشو و قابل چرخش می‌تواند به یک گوشی، فبلت و تبلت تبدیل شود، رونمایی کرد.

TCL همیشه یکی از شرکت‌های پیشرو در استفاده از نمایشگرهای انعطاف پذیر بوده است. پس از رونمایی از اولین گوشی با مکانیزم تاشو و رول شونده، حالا این شرکت نمونه اولیه گوشی را معرفی کرده که می‌تواند به یک فبلت و تبلت نیز تبدیل شود. از این طرح مفهومی که با نام TCL Fold ‘n Roll شناخته می‌شود، در کنار سری جدید TCL 20 رونمایی شده است.

همانطور که از نام دستگاه نیز مشخص است، این گوشی هوشمند مکانیزم صفحه نمایش تاشو و رول شونده را در یک دستگاه ترکیب می‌کند. موبایل تاشو جدید از نمایشگر ۶.۸۷ اینچی برخوردار است که با باز شدن، به یک فبلت ۸.۸۵ اینچی تبدیل می‌شود. در ادامه و با باز کردن مجدد صفحه نمایش، یک تبلت ۱۰ اینچی با نسبت تصویر بهتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شرکت TCL

به گفته شرکت TCL محصول جدید هنوز در مرحله بررسی اولیه مشخصات فنی قرار دارد و این شرکت در تلاش است تا دوام نمایشگر دستگاه را افزایش دهد. برای تولید این دستگاه از فناوری DragonHinge  و همچنین مکانیزم قابل چرخش استفاده شده و جنس گوشی در نمونه اولیه از پلاستیک است.

در حال حاضر انتظار نمی‌رود که این موبایل جدید به زودی روانه بازار شود و همانطور که TCL عنوان می‌کند چنین گوشی‌هایی هنوز فاصله زیادی تا واقعیت دارند. باید به این نکته توجه کرد که ساخت صفحه نمایش تاشو فرآیند بسیار سخت و پرهزینه‌ای دارد.

در حال حاضر عنوان شده است که TCL در اواخر سال جاری میلادی یک گوشی با صفحه نمایش انعطاف پذیر عرضه خواهد کرد اما هنوز مشخص نیست که این گوشی تاشو یا رول‌شونده کدام موبایل خواهد بود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato