ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر واکنش به توییت‌ها با ایموجی را ممکن می‌کند

توییتر احتمالا در حال کار روی ایموجی‌هایی برای ابراز واکنش به محتواهاست تا آن‌ها را در کنار لایک و ری‌توییت ارائه کند. این ایموجی‌ها شامل ایموجی شادمانی، ناراحتی، خنده و تفکر خواهد بود. طبق گزارش ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰

توییتر احتمالا در حال کار روی ایموجی‌هایی برای ابراز واکنش به محتواهاست تا آن‌ها را در کنار لایک و ری‌توییت ارائه کند. این ایموجی‌ها شامل ایموجی شادمانی، ناراحتی، خنده و تفکر خواهد بود.

طبق گزارش محققی به نام «Jane Manchun Wong» که قبلا هم اطلاعات درستی را از قابلیت‌های آتی توییتر افشا کرده، این شبکه اجتماعی در حال کار روی واکنش‌هایی شبیه واکنش‌های فیسبوک است که از طریق ایموجی ابراز می‌شوند. این ایموجی‌ها را در ادامه می‌بینید.

فیسبوک از سال ۲۰۱۶ مجموعه‌ای از این واکنش‌ها را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با این حال، گزارش خانم «وانگ» از رویکرد متفاوت توییتر خبر می‌دهد. این شبکه اجتماعی مثل فیسبوک با خنده و ناراحتی می‌تواند امکان ابراز احساسات را برای کاربران فراهم کند، اما در عین حال با «تأمل» و «شادمانی» خود را از فیسبوک متمایز می‌کند. از سوی دیگر، فیسبوک اجازه می‌دهد کاربران واکنش عصبانی هم داشته باشند، ولی توییتر احتمالا این واکنش را به بخش پاسخ‌ها واگذار کرده است.

توییتر چند ماه پیش از طریق یک نظرسنجی از کاربران خود درباره افزودن امکان ابراز احساسات با ایموجی‌ها سوال کرد. این شبکه اجتماعی اکنون درباره احتمال افزودن این قابلیت می‌گوید: «این شرکت همواره به دنبال ایجاد بسترهای جدید ابراز احساسات در گفتگوهاست.»

توییتر در چند وقت اخیر مشغول کار روی قابلیت‌های جدید متنوعی بوده است. این شبکه اجتماعی چندی قبل سرویس توییتر Spaces را برای رقابت با کلاب‌هاوس راه‌اندازی کرد. در ادامه امکان کمک مالی به کاربران توییتر با ویژگی Tip Jar فعال شد. این پلتفرم همچنین چند روز پیش سرویس ویژه «توییتر بلو» را با هزینه ماهانه ۳ دلار در اختیار کاربران قرار داد.

توییتر دیروز اعلام کرد که امکان ثبت نام برای دریافت تیک آبی مجددا غیرفعال شده ولی وعده داد که خیلی زود دوباره این امکان را فعال می‌کند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی