با Arese RH95 آشنا شوید؛ یک سوپر اتومبیل ایتالیایی بر مبنای فراری 488 پیستا

با Arese RH95 آشنا شوید؛ یک سوپر اتومبیل ایتالیایی بر مبنای فراری 488 پیستا

شرکت ایتالیایی Carrozzeria Touring Superleggera از سوپر اتومبیل زیبا و جذاب Arese RH95 پرده‌برداری کرد. این خودرو که به مناسبت نود و پنجمین سالگرد پایه‌گذاری کمپانی توسعه یافته، در واقع نسخه تکامل یافته از Disco Volante Coupe بوده و از مشخصات فنی مطلوبی برخوردار است.

مقر شرکت Carrozzeria Touring Superleggera در میلان واقع شده؛ این شرکت در زمینه ساخت خودروهای شخصی‌ساز فعالیت می‌کند و Arese RH95 اولین خودروی موتور وسط آن محسوب می‌شود

سوپراتومبیل جدید Arese RH95 مثل دیگر اعضای سری AERO بر مبنای فراری ۴۸۸ پیستا ساخته شده و از لحاظ فرم کلی بدنه شباهت فراوانی با آن دارد. البته از آنجایی که این خودرو باز طراحی شده، در جزئیات ظاهری متفاوت از مدل مزین به نشان اسب رقصان است.

درهای قیچی‌مانند را می‌توان یکی از ویژگی‌های جذاب Arese RH95 دانست. آنطور که شرکت Carrozzeria Touring Superleggera وعده داده، به واسطه این ویژگی ورود و خروج به کابین بسیار راحت‌تر است؛ همچنین این کمپانی تاکید می‌کند میدان دید محصول جدیدش در سطح بالایی قرار داشته و تسلط راننده به محیط اطراف مناسب است. در کنار این‌ها، برند ایتالیایی مانور ویژه‌ای روی ارگونومی و راحتی استفاده از Arese RH95 در رانندگی‌ها و کاربردهای روزمره می‌دهد.

برای اینکه وزن خودرو در پایین‌ترین حد ممکن حفظ شود، بخش عمده‌ای از بدنه جنسی از فیبرکربن دارد. به منظور تضمین کیفیت و دقت مونتاژ هم هر کدام از پنل‌ها، طبق فرایند تزریق خلا در دمای ۱۲۰ درجه سلسیوس تولید شده‌ است. شرکت Carrozzeria Touring Superleggera اعتقاد دارد Arese RH95 بهترین نسبت استحکام به وزن را ارائه می‌کند.

آنطور که اعلام شده، تنها ۱۸ دستگاه از Arese RH95 تولید خواهد شد. تمامی این مدل‌ها قبل از تحویل به مشتری، تست‌های جامعی را برای تضمین کیفیت و عملکرد پشت سر خواهند گذاشت

نیروبخش Arese RH95 یک موتور ۴.۲ لیتری V8 است که ۷۲۰ اسب بخار قدرت و ۷۷۰ نیوتن متر گشتاور دارد. این ارقام در مقایسه با ۴۸۸ پیستای استاندارد اندکی بهتر هستند، به همین خاطر احتمالا تغییرات نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری در موتوری که از فراری خریداری شده، صورت گرفته است.

شرکت Carrozzeria Touring Superleggera می‌گوید به لطف بازنگری‌ها و مهندسی پیشرفته، Arese RH95 عملکردی ایده‌ال دارد

سالواتوره استرانجی (Salvatore Stranci) مدیر کل شرکت Carrozzeria Touring Superleggera در رابطه با پروژه جدید گفته Arese RH95 یک دستاورد قابل توجه دیگر در تاریخ ۹۵ ساله کمپانی است. وی افزوده «ما دوباره توانمندی‌های خود در زمینه نوآوری را به رخ کشیده و از پیشرفته‌ترین مواد و تکنیک‌های تولید که غیرعادی هستند، استفاده کرده‌ایم.»

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato