ویندوز ۱۱ چه زمانی منتشر می‌شود؟

ویندوز ۱۱ چه زمانی منتشر می‌شود؟

ویندوز ۱۱ چه زمانی منتشر می‌شود؟

ویندوز ۱۱ هفته آینده رسما معرفی می‌شود، اما بیلد آن هم اکنون به اینترنت راه پیدا کرده و کاربران می‌توانند آن را نصب کنند. با این وجود، زمان انتشار نسخه رسمی ویندوز ۱۱ کی خواهد بود و کاربران چه زمانی به آن دسترسی پیدا می‌کنند؟

با افشای بیلد ویندوز ۱۱، ظاهر آن مشخص شده و تفاوت چندان و چشمگیری با ویندوز ۱۰ ندارد. در حقیقت می‌توان آن را ویندوز ۱۰ با ظاهری جدید دانست که از منوی استارت تازه‌ای بهره می‌برد و همچنین ویجت‌ها دوباره به سیستم عامل مایکروسافت بازگشته‌اند. از دیگر تغییرات این نسخه می‌توان به گوشه‌های گرد اشاره کرد.

با وجود اینکه شاید ویندوز ۱۱ از نظر ظاهری شباهت زیادی با ویندوز ۱۰ داشته باشد، اما مسلما بسیاری از کاربران منتظر انتشار نسخه رسمی‌اش و تجربه آن هستند، البته اگر تا به این لحظه بیلد غیررسمی آن را نصب نکرده باشند.

زمان انتشار ویندوز ۱۱

اگر می‌خواهید جزو اولین نفراتی باشید که سیستم عامل جدید مایکروسافت را تجربه می‌کنید، باید تا رویداد ردموندی‌ها صبر کنید چرا که احتمالا مدت کوتاهی پس از آن، شاهد انتشار اولین پیش‌نمایش آن باشیم. البته شاید مایکروسافت چندین روز تا انتشار آن صبر کند، اما احتمالا این زمان کمتر از یک هفته خواهد بود.

زمان انتشار ویندوز ۱۱

این نسخه اگرچه همانند نسخه نهایی پایدار نیست، اما با سیستم عامل کاملا ناپایدار و مشکل‌داری هم روبه‌رو نخواهیم شد. با این وجود، مایکروسافت با انتشار هر نسخه پیش نمایش یا بتا، باگ‌های موجود در سیستم عاملش را رفع می‌کند و به نسخه پایدارتری دست می‌یابیم.

اگر نمی‌خواهید نسخه پیش‌نمایش یا بتای ویندوز ۱۱ را امتحان کنید، پس احتمالا باید تا پاییز پیش رو منتظر بمانید. احتمالا مهر ماه یا آبان ماه ۱۴۰۰ زمان انتشار نسخه نهایی ویندوز ۱۱ باشد، هرچند شاید در این زمان بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ هم از راه برسد تا کاربران میان آن‌ها یکی را انتخاب کنند. در نهایت احتمالا ویندوز ۱۱ بطور رایگان در اختیار کاربران ویندوز ۷ و ۸.۱ قرار می‌گیرد و شاید چنین قابلیتی برای کاربران ویندوز ۱۰ هم درنظر گرفته شود.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل