تهران قرمز شد، الکامپ به تعویق افتاد

تهران قرمز شد، الکامپ به تعویق افتاد

تهران قرمز شد، الکامپ به تعویق افتاد

با توجه به قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونایی، برپایی نمایشگاه الکامپ به تعویق افتاد.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، به منظور توسعه فضای کسب و کار و براساس تقاضای شرکت‌های فعال در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین با هدف ارائه خدمات و محصولات مقابله با کرونا توسط شرکت‌ها و استارت آپ ها قرار بود، قرار بود نمایشگاه الکامپ امسال از تاریخ ۱۸ تا ۲۱ تیرماه سال جاری و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود.

اما براساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با توجه به قرار گرفتن تهران در وضعیت قرمز کرونایی، برگزاری نمایشگاه الکامپ به زمان دیگری موکول شد. تاریخ جدید برپایی نمایشگاه، متعاقبا اطلاع رسانی می‌شود.

گفتنی است اطلاعات و اخبار تکمیلی از طریق سایت ستاد برگزاری نمایشگاه به نشانی www.iran-elecomp.com اعلام خواهد شد.

پیش از این سازمان نصر کشوری نیز تاکید کرده بود که برپایی الکامپ در شرایط کنونی مناسب نیست و این موضوع را طی یک نامه رسمی از شرکت سهامی نمایشگاه‌ها نیز خواستار شده بود. در نشست خبری الکامپ که چندی پیش با مسئولان برگزارکننده رویداد امسال یعنی نصر تهران برگزار شد نیز اعلام شد که اگر تهران در شرایط قرمز کرونایی قرار بگیرد، برگزاری الکامپ به تعویق خواهد افتاد. در همین نشست تاکید شد که غرفه‌داران نباید نگران هزینه‌های پرداخت شده بابت شرکت در این مراسم و یا طراحی غرفه‌هایشان باشند و به تمامی این موارد رسیدگی خواهد شد.

تهران در حالی وارد وضعیت قرمز کرونایی می‌شود که پیش از این بسیاری از شهرها و استان‌های اطراف وارد این وضعیت شده بودند و پیش‌تر نیز هشدارهایی مبنی بر قرمز شدن تهران در این هفته شده بود. نمایشگاه الکامپ امسال قرار است امسال برخلاف سال گذشته به صورت حضوری برگزار شود اما قرمز شدن تهران فعلا مانع از برپایی این نمایشگاه به صورت فیزیکی شده و باید دید زمان جدید این رویداد چه زمانی خواهد بود. برخی شایعات دلالت بر این دارند که برپایی الکامپ با تلکام در اواسط مهرماه سال جاری یکی از گزینه‌های نصر برای برپایی این رویداد خواهد بود.

گفتنیست با توجه به شرایط حال حاضر کشور بسیاری از تیم‌های استارتاپی در گفتگو با دیجیاتو اعلام کرده بودند قصد شرکت در الکامپ حضوری امسال را ندارند. جدول این اسامی به شرح زیر است:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل