شرایط فروش فردا 511 ویژه تیر ماه با موعد تحویل ۱۲۰ روزه

شرایط فروش فردا 511 ویژه تیر ماه با موعد تحویل ۱۲۰ روزه

شرایط فروش فردا 511 ویژه تیر ماه با موعد تحویل ۱۲۰ روزه

محصولات چانگان این بار نه با برند سایپا که با برند خودروسازی فردا راهی بازار کشورمان شده‌اند. فردا ۵۱۱ نیز دقیقا یکی از همین محصولات است. این سدان کامپکت در کلاس خود خودروهایی همچون دنا توربو اتوماتیک٬ شاهین سایپا٬ جک جی ۴ و بی وای دی اف ۳ را به چالش می‌کشد. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر شرایط فروش های اعلامی برای فردا موتورز ۵۱۱

آغاز فروش خودروی سدان فردا ۵۱۱ [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۰

بر اساس بخشنامه پیش فروش قیمت قطعی این خودرو ۴۲۹ میلیون تومان با تحویل ۱۲۰ روزه ذکر شده است . برای شرکت در این طرح فروش نیاز است که ۲۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به عنوان ودیعه اول به حساب شرکت واریز شود. همچنین ودیعه دوم و سوم با فاصله‌های دو و سه ماه از زمان ثبت نام از سوی مشتری پرداخت می شوند که عدد این مرحله های واریزی ۴۲ میلیون و ۹۰۰هزار تومان است.

در طرح فروش سدان ۵۱۱ خودروسازی فردا، سود مشارکت ۱۸درصد در نظر گرفته شده است.

آغاز فروش سدان FMC 511 با قیمت قطعی [به روز رسانی] - تیر ۱۴۰۰

شرکت فردا موتورز جدیدترین شرایط فروش سدان FMC 511 ویژه تیر ماه را اعلام کرد.

سدان ۵۱۱ در این طرح همچنان با قیمت ۴۲۹ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۲۰ روزه عرضه می‌شود.

فرداموتورز در طرح فروش خودرو مذکور سود مشارکت ۱۸ درصدی را در نظر گرفته است.

طرح فروش فردا ۵۱۱:شرایط فروش فردا 511 تیر 1400

سدان اتوماتیک جدید بازار ایران روی خط تولید رفت [به روز رسانی] - خرداد ۱۴۰۰

شرکت فردا موتور در روزهای آغازین خرداد ماه ۱۴۰۰ از جدیدترین سدان بازار ایران با نشان فردا موتورز و نام FMC 511 رونمایی کرد و در مرحله نخست فروش آن به صورت فوری انجام و پس از تکمیل ظرفیت طرح فروش ۱۲۰ روزه آغاز شد که همچنان نیز در جریان است. قیمت قطعی و نقدی این سدان در طرح فروش جاری فردا موتورز ۴۲۹ میلیون تومان است که این سدان اتوماتیک را در بازه پر رقابتی از بازار قرار می‌دهد.

شرایط فروش فردا ۵۱۱ ویژه مردادماه ۱۴۰۰ اعلام شد [به روز رسانی] - مرداد

خودروسازی فردا شرایط فروش فردا ۵۱۱ ویژه مردادماه ۱۴۰۰ را اعلام کرد. در این شرایط فروش قیمت فردا ۵۱۱ برابر ۴۲۹ میلیون تومان اعلام شده است که متقاضیان هنگام ثبت نام باید نیمی از آن را بپردازند. مابقی قیمت خودرو نیز به صورت دو پرداخت دو ماهه و سه ماهه به اندازه ۱۰ درصد قیمت خودرو مطالبه خواهد شد و ۳۰ درصد باقیمانده قیمت نیز هنگام تحویل فردا ۵۱۱ از مشتری خواسته می‌شود.

سود مشارکت در این شرایط فروش برابر با ۱۸ درصد بوده و زمان تحویل خودرو نیز ۱۲۰ روزه اعلام شده است. مطابق اعلام خودروسازی فردا، هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری نیز بر عهده شرکت خواهند بود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل