ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

حضور در نمایشگاه CES 2022 تنها با ارائه گواهی واکسیناسیون امکان پذیر خواهد بود

پس از برگزاری CES 2021 به صورت آنلاین، انجمن برگزار کننده این نمایشگاه در نظر دارد مراسم حضوری و دیجیتال را به صورت همزمان برای CES 2022 اجرا کند. طبق جدیدترین بیانیه صادر شده از ...

امیر امام جمعه
نوشته شده توسط امیر امام جمعه | ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰

پس از برگزاری CES 2021 به صورت آنلاین، انجمن برگزار کننده این نمایشگاه در نظر دارد مراسم حضوری و دیجیتال را به صورت همزمان برای CES 2022 اجرا کند. طبق جدیدترین بیانیه صادر شده از سوی مصرف‌کننده (CTA)، افرادی که قصد شرکت به صورت حضوری در نمایشگاه را دارند باید گواهی واکسیناسیون خود را به همراه داشته باشند.

انجمن فناوری مصرف‌کننده (CTA) گفته است که گواهی واکسیناسیون علیه کووید ۱۹ برای تمامی شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان ضروری خواهد بود و تمامی دستورالعمل‌های اعلام شده از سوی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) در شهرستان کلارک (محل برگزاری نمایشگاه) مورد پایش و ارزیابی قرار خواهد گرفت. همچنین تمامی قوانین فدرال، ایالتی و محلی رعایت می‌شود.

ازدحام جمعیت در نمایشگاه CES همیشه امری اجتناب‌ناپذیر بوده است و اکنون حتی با گسترش واکسیناسیون باز هم به امری نگران‌کننده تبدیل شده است. افزایش همه‌گیری سویه دلتا در ایالات متحده موجب شده است تا قوانین سخت‌گیرانه دوباره اجرا شوند و رعایت دستورالعمل‌ها همچنان ضروری به نظر برسد. ایالت نیویورک نیز چندی پیش اعلام کرده بود که برگزاری تجمعات و کنسرت‌ها تنها با ارائه گواهی واکسیناسیون یا تست منفی کووید ۱۹ برای شرکت‌کنندگان و برگزارکنندگان امکان‌پذیر خواهد بود.

انجمن CTA اعلام کرده است که در حال ارزیابی امکان دریافت نتیجه تست آنتی بادی به عنوان روش جایگزین برای افرادی است که به هر دلیلی تاکنون اقدام به دریافت واکسن نکرده‌اند یا در محلی زندگی می‌کنند که دسترسی به واکسن وجود ندارد. همچنین هنوز مشخص نیست که ضرورت به همراه داشتن گواهی واکسیناسیون تنها برای نمایشگاه اصلی صدق می‌کند یا تمام مراسم‌های جانبی برگزار شده همزمان با CES 2022 نیز شامل آن می‌شوند. 

نمایشگاه بین‌المللی CES در ژانویه هر سال در ایالت لاس وگاس برگزار می‌شود؛ اگرچه عموم افراد امکان حضور در آن را ندارند و تنها با دعوت‌نامه می‌توان در آن شرکت کرد. البته این نمایشگاه برای اولین بار در سال ۱۹۶۷ در نیویورک برگزار شد اما پس از جابه‌جایی میان چندین شهر در نهایت در سال ۱۹۷۸ به لاس وگاس رسید و از آن زمان در همانجا برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی