فراری از آغاز یک همکاری مشترک چندساله با جانی آیو خبر داد

فراری از آغاز یک همکاری مشترک چندساله با جانی آیو خبر داد

فراری و کمپانی مادر آن که Exor نام دارد، در بیانیه مشترکی اعلام کردند که با شرکت LoveFrom وارد یک همکاری مشترک شده‌اند. LoveFrom همان شرکتی است که «جانی آیو»، طراح ارشد سابق اپل به همراه «مارک نیوسون» تاسیس کرده است.

فراری در بیانیه‌ای درباره این همکاری گفت: «نخستین ماحصل این همکاری جدید عملکرد افسانه‌ای و برتر فراری را با تجربه بی‌همتا و خلاقیت LoveFrom در تعریف محصولات خارق‌العاده و انقلابی ترکیب می‌کند. LoveFrom جدا از همکاری با فراری، در صنعت محصولات لوکس به همکاری با Exor روی دامنه‌ای از پروژه‌های خلاقانه خواهد پرداخت.»

از آن سو، جانی آیو و مارک نیوسون هم در بیانیه مشترکی اعلام کردند: «ما به عنوان مالک و کلکسیونر فراری هیجان بسیار زیادی برای همکاری با این شرکت و به‌خصوص تیم طراحی آن‌ها به رهبری «فلاویو مانزونی» داریم. ما فرصت‌های منحصر به فردی را برای همکاری با یکدیگر مشاهده کرده‌ایم و باور داریم که نتیجه این همکاری به محصولات مهم و ارزشمندی منجر خواهد شد.»

افزون بر این، جانی آیو به شورای همکاران Exor می‌پیوندد. این گروه ایده‌های خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارد و فرصت همکاری‌های بالقوه را بررسی می‌کند. دیگر عضو این گروه که نام آن به‌صورت عمومی اعلام شده، Airbnb است که اکتبر پارسال برای بازطراحی سیستم‌ها و توسعه محصولات جدیدش با آیو وارد همکاری شده بود.

تصمیم آیو برای همکاری با یکی از مشهورترین برندهای خودروسازی دنیا در شرایطی اعلام می‌شود که پروژه خودروی اپل هم در حال پیشروی است. جانی آیو دو سال پیش اپل را ترک کرد تا در شرکت خودش به طراحی محصولات جدید ادامه دهد. LoveFrom هنوز با اپل همکاری دارد اما فعالیت‌های خود را به این شرکت محدود نکرده و حالا با کمپانی‌های بزرگی قرارداد بسته است.

«جان الکان»، رئیس هیئت مدیره فراری پس از راه‌اندازی LoveFrom از جانی آیو به عنوان یکی از دوستان دیرینه خود یاد کرده بود.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato