ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

آغاز آزمایش قابلیت اشتراک‌گذاری پست‌های فیسبوک در اینستاگرام

فیسبوک قبلا قابلیتی برای اشتراک‌گذاری استوری‌ها و ریلزهای اینستاگرام در فیسبوک معرفی کرده بود. این شرکت اکنون در حال آزمایش نقطه مقابل این قابلیت است تا پست‌های فیسبوک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کند. ...

ایمان صاحبی
نوشته شده توسط ایمان صاحبی | ۲۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۳۰

فیسبوک قبلا قابلیتی برای اشتراک‌گذاری استوری‌ها و ریلزهای اینستاگرام در فیسبوک معرفی کرده بود. این شرکت اکنون در حال آزمایش نقطه مقابل این قابلیت است تا پست‌های فیسبوک را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کند.

اینستاگرام اخیرا به قابلیتی مجهز شده که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های فیسبوک خود را در این شبکه اجتماعی به اشتراک بگذارند. فیسبوک می‌خواهد با این قابلیت مطمئن شود که اینستاگرام هم محتواهای کافی دریافت می‌کند و در رقابت با تیک تاک و اسنپ‌چت قادر است رضایت کاربران به‌خصوص نوجوانان را جلب کند.

فیسبوک می‌گوید این قابلیت هنوز رسما معرفی نشده و فقط عده محدودی از کاربران به‌صورت آزمایشی به آن دسترسی دارند. اگر اکانت فیسبوک خود را به اینستاگرام وصل کرده باشید و این ویژگی در دسترس‌تان قرار گرفته باشد، می‌توانید گزینه مربوطه را در صفحه ارسال پست فیسبوک ببینید. این گزینه در کنار بخشی قرار گرفته که اجازه می‌دهد مخاطبان پست خود را تعیین کنید یا آلبوم بسازید.

زمانی که روی این گزینه کلیک کنید، صفحه‌ای جدید روبروی شما باز می‌شود که امکان اشتراک‌گذاری همین پست در اینستاگرام را فراهم می‌کند. فیسبوک یادآور می‌شود که این تنظیمات فقط برای پست جاری اعمال خواهد شد و به تنظیمات پیش‌فرض فیسبوک تبدیل نمی‌شود.

ولی اگر بخواهید تنظیمات پیش‌فرض اکانت خود را تغییر دهید، می‌توانید به بخش Accounts Center بروید و به فیسبوک بگویید که می‌خواهید همه پست‌ها از این پس در اینستاگرام نیز به اشتراک گذاشته شوند. گفتنی است، فیسبوک پیش‌تر این امکان را فراهم کرده بود که بتوانید استوری‌های فیسبوک را در اینستاگرام منتشر کنید.

در حال حاضر اشتراک‌گذاری همزمان پست‌ها در فیسبوک و اینستاگرام فقط برای تصاویر و ویدیوهای تکی یا آلبوم‌هایی با حداکثر ۱۰ تصویر ممکن است. سایر فرمت‌های محتوایی مثل گیف‌ها، نظرسنجی‌ها و آلبوم‌هایی که بیشتر از ۱۰ تصویر داشته باشند، نمی‌توانند به‌صورت همزمان از طریق فیسبوک روی اینستاگرام بارگذاری شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی