ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر به قابلیت ضبط و اشتراک گذاری محتوای صوتی Spaces مجهز می‌شود

توییتر به میزبان‌ سرویس چت صوتی Spaces اجازه می‌دهد تا بتوانند محتوای صوتی را ضبط و با دیگران به اشتراک بگذارند. ویژگی جدید توییتر هم اکنون برای تعداد محدودی از کاربران iOS فعال شده ولی ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۷ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۳۰

توییتر به میزبان‌ سرویس چت صوتی Spaces اجازه می‌دهد تا بتوانند محتوای صوتی را ضبط و با دیگران به اشتراک بگذارند. ویژگی جدید توییتر هم اکنون برای تعداد محدودی از کاربران iOS فعال شده ولی انتظار می‌رود تا چند هفته آینده در دسترس تمام کاربران قرار بگیرد.

با وجود ویژگی جدید توییتر اکنون پس از ساخت یک Spaces جدید، میزبان می‌تواند بخش‌های مختلفی از مکالمات صوتی سایر کاربران را ضبط و در یک توییت با دیگران به اشتراک بگذارد. همچنین با این ویژگی جدید، اگر یکی از کاربران دیر به مکالمه صوتی اضافه شده باشد و میزبان قابلیت ضبط آن را فعال کرده باشد، می‌تواند پس از پایان برنامه یک بار دیگر آن را پخش کند.

توییتر

با این وجود توییت‌هایی که معمولا برای ترویج چت روم‌های صوتی Spaces توییتر به اشتراک گذاشته می‌شوند، اکنون به جای یادداشتی مبنی بر پایان برنامه، شامل پیوندی به یک نسخه ضبط شده از آن است.

از طرفی دیگر کاربران نیز هنگام پیوستن به گفتگوی صوتی جدیدی با یک نماد مطلع خواهند شد که میزبان قابلیت ضبط را نیز فعال کرده است. سپس میزبان‌ها می‌توانند در صورت نیاز موارد ضبط شده را به مدت ۳۰ روز پس از پخش به اشتراک بگذارند یا در هر زمانی که بخواهند مکالمه Spaces ضبط شده خود را حذف کنند. همچنین توییتر قصد دارد برای بررسی هرگونه محتوای توهین آمیز یا نفرت انگیز، نسخه دیگری از برنامه‌های ضبط شده را تا ۱۲۰ روز برای خود نگه دارد.

توییتر در حالی از ویژگی جدید ضبط Spaces خود رونمایی می‌کند که هفته گذشته سرویس چت صوتی خود را در دسترس تمام کاربران سیستم‌های عامل iOS و اندروید قرار داده بود. توییتر همچنین در حال آزمایش یک برگه جدید برای ویژگی رقیب اپلیکیشن کلاب هاوس خود است که صندوقی را برای سازندگان ایجاد می‌کند و حتی در حال آزمایش اتاق‌های صوتی است که کاربران برای حضور در آن باید هزینه پرداخت کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی