ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

مایکروسافت شروع به انتشار گسترده‌تر ویندوز ۱۱ کرد

مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۱ را در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌دهد. این کمپانی پس از انتشار اولیه این سیستم عامل و عرضه آن با کامپیوترهای جدید، حالا می‌خواهد آن را بطور گسترده‌تری در اختیار ...

محمد قریشی
نوشته شده توسط محمد قریشی | ۸ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۰

مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۱ را در اختیار کاربران بیشتری قرار می‌دهد. این کمپانی پس از انتشار اولیه این سیستم عامل و عرضه آن با کامپیوترهای جدید، حالا می‌خواهد آن را بطور گسترده‌تری در اختیار کاربران کنونی قرار دهد و آن‌ها بتوانند سیستم عامل‌ دستگاه‌شان را به آن ارتقا دهند.

کاربران ویندوز ۱۰ می‌توانند به صورت رایگان به جدیدترین سیستم عامل ردموندی‌ها دسترسی پیدا کنند، البته باید حداقل سخت افزار مدنظر مایکروسافت را داشته باشند.

مایکروسافت از در دسترس بودن بیشتر ویندوز ۱۱ خبر داده:

«در دسترس بودن ویندوز ۱۱ افزایش داشته و ما از آخرین نسل مدل یادگیری ماشینی خود برای ارائه بیشتر به دستگاه‌های واجد شرایط استفاده می‌کنیم. ما به آموزش مدل یادگیری خود در زمان انتشار مرحله‌ای ویندوز 11 ادامه می‌دهیم تا تجربه ارتقای سیستم عامل روانی را در اختیار کاربران قرار دهیم.»

ویندوز ۱۱

اگر به دنبال ارتقای رایگان سیستم عامل‌تان به ویندوز ۱۱ باشید، پیام بالا را دریافت خواهید کرد، البته شاید در آینده نزدیک چنین پیامی را مشاهده نکنید. مایکروسافت به صورت مرحله‌ای این سیستم عامل را برای کاربران منتشر می‌کند، بنابراین شاید فعلا در اختیارتان قرار نگیرد. مایکروسافت قبلا گفته بود که تا اواسط ۲۰۲۲ تمام دستگاه‌های واجد شرایط به سیستم عامل جدید دسترسی پیدا می‌کنند.

مایکروسافت در حال حاضر لیست دستگاه‌هایی که این بروزرسانی را در آینده نزدیک دریافت می‌کنند، منتشر نکرده البته اگر سیستم‌تان حداقل سخت افزار مدنظر ردموندی‌ها را داشته باشد. البته امکان نصب ویندوز 11 روی دستگاه‌هایی که حداقل سخت افزار موردنیاز را هم ندارند، امکان پذیر است. با این حال مایکروسافت چنین کاری را پیشنهاد نمی‌کند.

مایکروسافت گفته در آینده برای دستگاه‌هایی که مورد پشتیبانی رسمی قرار نمی‌گیرند، آپدیت عادی و حتی بروزرسانی امنیتی منتشر نخواهد کرد. بنابراین دستگاه کاربران در خطر مشکلات امنیتی قرار می‌گیرند، البته شاید ردموندی‌ها در آینده در تصمیم‌‌شان تجدیدنظر کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی