ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر امکان دسترسی به سرویس Spaces را بدون نیاز به اکانت فراهم می‌کند

توییتر با هدف توسعه قابلیت چت صوتی Spaces، امکان استفاده از این سرویس را حتی برای کاربرانی که وارد حساب کاربری خود نشده‌اند نیز فراهم کرده است. توییتر در پلتفرم خود اعلام کرد، اکنون میزبان‌ها ...

جواد تاجی
نوشته شده توسط جواد تاجی | ۱۴ آبان ۱۴۰۰ | ۱۳:۰۰

توییتر با هدف توسعه قابلیت چت صوتی Spaces، امکان استفاده از این سرویس را حتی برای کاربرانی که وارد حساب کاربری خود نشده‌اند نیز فراهم کرده است.

توییتر در پلتفرم خود اعلام کرد، اکنون میزبان‌ها و کاربران می‌توانند لینک Spaces را برای سایرین ارسال کنند و حتی کسانی که حساب توییتر ندارند نیز می‌توانند با استفاده از نسخه وب از این سرویس استفاده کرده و مکالمه صوتی را بشنوند. البته این دسته از کاربران نمی‌توانند در مکالمات حضور داشته باشند و تنها می‌توانند شنونده باشند.

توییتر

غول شبکه‌های اجتماعی عنوان می‌کند که ویژگی جدید برای کاربرانی مفید خواهد بود که دوستان آن‌ها حساب توییتر ندارند اما قصد دارند با استفاده از Spaces و مکالمه صوتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ویژگی جدید Spaces توییتر همچنین نسبت به رقبا خود مانند کلاب هاوس و فیسبوک یک برتری محسوب می‌شود.

توییتر در چند وقت گذشته و از زمان راه‌اندازی سرویس شبیه به کلاب هاوس خود، ویژگی‌های بیشتری را به آن اضافه کرده است تا Spaces را به یک محیط ساده برای کاربران خود تبدیل کند. برای مثال در اواخر تیر ماه، توییتر در حال آزمایش قابلیت تغییر صدا در Spaces بود و به مرور زمان اعلام کرد تب Spaces به نسخه وب اضافه خواهد شد و ساخت مکالمه صوتی جدید را در دسترس تمام کاربران خود قرار داد.

قابل ذکر است که کلاب هاوس نیز در چند وقت گذشته پلتفرم خود را برای رقابت بهتر به‌روز کرده است. در چند وقت گذشته این پلتفرم به قابلیت ضبط محتوای صوتی چت روم‌ها مجهز شده بود و همچنین با پشتیبانی از ۱۳ زبان جدید از جمله فرانسوی، آلمانی و هندی تلاش داشت تا تعداد کاربران خود را افزایش دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی