معرفی بازی Magic: The Gathering Arena‏؛ قدرت جادو در دستان شما

معرفی بازی Magic: The Gathering Arena‏؛ قدرت جادو در دستان شما

جادو و جادوگری همیشه در بین بازیکنان محبوب بوده و به همین علت بازی های زیادی با موضوعات فانتزی و مرتبط با جادو ساخته شده‌اند. بازی Magic: The Gathering Arena هم یکی از همین بازی‌هاست که امسال در لیست کاندیداهای بهترین بازی سال گوگل پلی هم حضور دارد.

سبک این بازی کارتی است و شما می‌توانید با استفاده از انرژی مخصوصی که در بازی مانا نامیده می‌شود، طلسم‌ها، وردها و موجودات جادویی را به زمین رقابت بیاورید. برای پیروزی در بازی Magic: The Gathering Arena مانند تمام بازی‌های کارتی دو اصل مهم برای پیروزی لازم است که شامل استراتژی درست و مجموعه کارت‌های متنوع است.

کارت‌های موجود در بازی تنوع خوبی دارند و برای دریافت آن ها چند راه پیش پای شماست. بازی به صورت روزانه تعدادی کارت را در ازای حضور در آن به بازیکنان هدیه می‌دهد که گاها شامل کارت‌های ارزشمند هم هست اما منبع مهم‌تر برای دریافت کارت، رقابت با سایر بازیکنان است زیرا هرگاه در برابر دیگران پیروز شوید، تعدادی کارت هم جایزه می‌گیرید.

بازی Magic: The Gathering Arena

هر چند که کارت‌ها و در کل دنیای بازی Magic: The Gathering Arena گسترده و پر از جزئیات هستند اما با وجود بخش آموزشی همه می‌توانند با این بازی همراه شوند. بازیکنان در بخش آموزشی با هوش مصنوعی طرف هستند و می‌توانند استراتژی‌های مختلف را امتحان کنند.

سیستم دسته‌بندی کارت‌ها هم بسیار جالب است و به شما اجازه می‌دهد کارت‌ها را در پانزده دسته‌بندی متفاوت قرار دهید. همچنین می‌توانید یک کارت را در چند دسته‌بندی قرار دهید یا وقتی می‌خواهید فقط یکی دوتا از کارت‌ها را تغییر دهید، می‌توانید یک دسته را کپی کرده و بعد تغییرات را ایجاد کنید.

با اینکه بازی Magic: The Gathering Arena قبلا برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده بود، اما نسخه موبایل متفاوت است و می‌توان گفت که از نظر گرافیکی هم یک سر و گردن بالاتر است. این مسئله در انیمیشن‌های مرتبط با کارت‌ها و همچنین جزئیات طراحی بیشتر به چشم می‌آید.

بازی Magic: The Gathering Arena

گیم پلی بازی هم به شکل چند مود مختلف در دسترس است و شما می‌توانید پنج مود را به صورت ثابت تجربه کنید. علاوه بر این، در طی ایونت‌های مختلف انتخاب‌های بیشتری هم در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرند که گاها تعداد تمام حالت‌ها را تا ده تا هم می‌رساند.

متاسفانه درباره ی مودهای مختلف توضیح چندانی به بازیکنان داده نمی‌شود اما می‌توان با کمی آزمون و خطا از قواعد گیم پلی سر درآورد. بعضی از مودها نیاز به پرداخت الماس دارند که نوعی اعتبار درون برنامه‌ای است و پس از هر دور بازی به عنوان جایزه به بازیکنان داده می‌شود.

می‌توانید این الماس‌ها را با پرداخت پول هم بخرید اما سیستم پرداخت متعادل است و بدون خرید هم در بازی موفق خواهید بود. در کل می‌توان گفت بازی Magic: The Gathering Arena عنوان رضایت‌بخشی است و ارزش امتحان کردن را دارد اما راه درازی پیش روی آن است.

Magic: The Gathering Arena‏
  • Magic: The Gathering Arena‏
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون‌برنامه‌ای
  • سازنده: Wizards of the Coast LLC
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۱۰۰۰/۱۲۱ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato