ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

جک دورسی
تکنولوژی

تغییر نام شرکت Square توسط جک دورسی و تمرکز بر حوزه بلاک‌چین

به فاصله دو روز پس از کناره‌گیری جک دورسی از توییتر و انتصاب «پاراگ آگراوال» به عنوان مدیر عامل جدید این شبکه اجتماعی، دورسی با تغییر نام شرکت Square به تمرکز خود روی حوزه بلاک ...

به فاصله دو روز پس از کناره‌گیری جک دورسی از توییتر و انتصاب «پاراگ آگراوال» به عنوان مدیر عامل جدید این شبکه اجتماعی، دورسی با تغییر نام شرکت Square به تمرکز خود روی حوزه بلاک چین اشاره کرده است.

شرکت خدمات مالی دورسی که با نام Sqaure Inc شناخته می‌شد، اکنون از تغییر نام تجاری خود به Block Inc خبر داده است که تمرکز آن را حوزه بلاک چین را نشان می‌دهد. جک دورسی، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شرکت، درباره این تغییر عنوان کرد:

ما Square را برای کسب و کار مربوط به فروش خود ایجاد کردیم. نام جدید این شرکت Block خواهد بود، اما هدف ما از توانمندسازی اقتصادی مانند گذشته است. مهم نیست که چه تغییری داشته باشیم یا چگونه رشد کنیم، ما به ساخت ابزارهایی برای افزایش دسترسی به اقتصاد ادامه خواهیم داد.

جک دورسی

تغییر نام رسمی این شرکت از Sqaure Inc به Block Inc تا تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۱ (۱۹ آذر) اعمال خواهد شد. با این وجود نماد شرکت در بورس نیویورک تا زمان اعلام شده تغییری نخواهد کرد.

تغییر نام به Block Inc از طرفی دیگر نشان‌دهنده رشد این شرکت است. Square از زمان آغاز به کار خود در سال ۲۰۰۹ چندین کسب و کار مختلف مانند سرویس پرداخت موبایل Cash App و سرویس پخش موسیقی TIDAL را تصاحب کرده است. البته با وجود تغییر نام تجاری، تمام این کسب و کارها به حفظ برند خود ادامه خواهند داد.

Block Inc به عنوان یک سیستم فراگیر با هدف مشترک توانمندسازی اقتصاد، مشاغل مختلف مانند فروشندگان و توسعه‌دهندگان را با یکدیگر متحد خواهد کرد.

کناره‌گیری جک دورسی از توییتر همچنین نشان می‌دهد که او قصد دارد در آینده تمرکز بیشتری روی پیشرفت‌های حوزه بلام چین و رمزارز داشته باشد. دورسی از طرفداران سرسخت بیت کوین محسوب می‌شود و به توانایی تبدیل شدن آن به واحد پول اینترنتی کاملا معتقد است و باید دید در آینده چه برنامه‌هایی برای شرکت خود دارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی