بازار رمزارزها قرمزپوش شد؛ سقوط ۲۰ درصدی قیمت بیت کوین

بازار رمزارزها قرمزپوش شد؛ سقوط ۲۰ درصدی قیمت بیت کوین

از ساعاتی پیش قیمت رمزارزها روند کاهشی پیدا کرده و محبوب‌ترین رمزارزهای بازار کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرده‌اند. قیمت بیت کوین به کمتر از ۴۷ هزار دلار رسیده و دیگر رمزارز مطرح بازار، اتریوم هم با قیمتی نزدیک به ۳۷۰۰ دلار معامله می‌شود.

در ماه‌های اخیر با افزایش چشمگیر قیمت رمزارزها و ورود سرمایه‌های جدید به این بازار روبه‌رو شدیم، اما از چند روز پیش بازار نوسانات شدیدی را تجربه می‌کند و قیمت رمزارزها کاهش می‌یابد. اما حالا طی چند ساعت گذشته، چنین روندی سرعت بیشتری به خودش گرفته و قیمت رمزارزهای محبوب سقوط کرده است.

در این میان بیت کوین که چندین هفته پیش با قیمت بالاتر از ۶۸ هزار دلار رکوردشکنی کرده بود، حالا نزدیک به ۴۷ هزار دلار قیمت دارد. البته قیمت این رمزارز با نوسانات شدیدی همراه است و حتی برای مدتی قیمت زیر ۴۳ هزار دلار را هم تجربه کرد که کاهشی نزدیک به ۲۰ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته داشت.

قیمت بیت کوین

دیگر رمزارز محبوب بازار، اتریوم هم کاهش قیمت شدیدی را در ۲۴ ساعت گذشته تجربه کرده و حالا با قیمتی نزدیک به ۳۷۰۰ دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین قیمت این رمزارز در ۲۴ ساعت گذشته به ۳,۵۱۲ دلار رسید که از کاهش ۱۷ درصدی طی ۲۴ ساعت خبر می‌دهد.

کاهش قیمت تنها محدود به بیت کوین و اتریوم نمی‌شود و سایر رمزارزهای مطرح مانند بایننس، سولانا و کاردانو هم کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرده‌اند. برای مثال قیمت بایننس کوین به نزدیکی ۵۲۵ دلار رسیده و سولانا و کاردانو هم به ترتیب ۱۸۵ و ۱.۳۳ دلار قیمت دارند.

این کاهش قیمت‌ها باعث شده ارزش بازار رمزارزها هم کاهش یابد. ارزش این بازار که نزدیک به یک ماه پیش برای اولین بار از مرز ۳ تریلیون دلار عبور کرده بود، حالا به نزدیکی ۲.۱ تریلیون دلار رسیده. در حقیقت ارزش بازار رمزارزها در ۲۴ ساعت گذشته کاهشی نزدیک به ۲۰ درصد داشته است.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato