ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

نرم افزار و اپلیکیشن

تلگرام به روز شد؛ ‌محتوای محافظت شده، حذف براساس تاریخ و مدیریت دستگاه‌های متصل

تلگرام از قابلیت‌های جدیدی همچون «Protected Content» برای جلوگیری از ذخیره،‌ بازنشر و اسکرین شات گرفتن محتوا در گروه‌ها و کانال‌ها، امکان حذف تاریخچه براساس تاریخ و روش‌هایی برای مدیریت دستگاه‌های متصل به روز شد. ...

تینا پورشاهید
نوشته شده توسط تینا پورشاهید | ۱۶ آذر ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۰

تلگرام از قابلیت‌های جدیدی همچون «Protected Content» برای جلوگیری از ذخیره،‌ بازنشر و اسکرین شات گرفتن محتوا در گروه‌ها و کانال‌ها، امکان حذف تاریخچه براساس تاریخ و روش‌هایی برای مدیریت دستگاه‌های متصل به روز شد.

محتوای محافظت شده در گروه‌ها و کانال‌ها

با فعال کردن قابلیت Protected Content اطلاعات کانال‌ها و گروه‌ها به صورت محافظت شده منتشر می‌شود:

  • امکان اشتراک گذاری پیام‌های گروه و کانال دیگر وجود ندارد.
  • کاربران نمی‌توانند از چت‌ها اسکرین شات بگیرند.
  • امکان ذخیره پست‌های برای کاربران وجود نخواهد  داشت.   

برای فعال کردن این قابلیت به صفحه اطلاعات گروه یا کانال مراجعه کرده و بعد از انتخاب نوع گروه یا کانال، گزینه Protected Content را فعال کنید.

حذف پیام‌ها بر اساس تاریخ

کاربران تلگرام می‌توانند تاریخچه چت را براساس تاریخ مورد نظر و به راحتی حذف کنند. برای انجام این کار به قسمت تقویم مراجعه کرده و با انتخاب تاریخ یا تاریخ‌های مورد نظر، تاریخچه چت آن روز یامحدوده تاریخی خاص را حذف کنید.

مدیریت دستگاه‌های متصل

در بروزرسانی جدید کاربران می‌توانند همزمان از تلگرام در همه دستگاه‌های خود استفاده کنند و منوی دستگاه‌ها به آنها کمک می‌کند تا مدیریت راحت‌تری بر دستگاه‌های متصل داشته باشند. یک دکمه جدید برای اتصال سریع به نسخه دسک‌تاپ و تنظیم خروج خودکار دستگاه‌ها  در نظر گرفته شده است.

با ضربه زدن روی نام هر دستگاه کاربران می‌توانند تماس‌ها و گپ‌های خصوصی را نیز در نسخه همگام سازی شده مخفی کنند.

ارسال پیام ناشناس در گروه‌های عمومی

با کمک این قابلیت کاربران می‌توانند در گروه‌های عمومی نظرات خود را با نام عکس یکی از کانال‌های خود به جای حساب کاربری شخصی با دیگران به اشتراک بگذارند. برای انجام این کار روی عکس نمایه در کنار نوار پیام ضربه بزنید و یکی از کانال‌های خود را انتخاب کنید. پیام‌هایی که بعد از آن ارسال می کنید با نام و عکس کانال به جای حساب شخصی ظاهر می‌شود. هنگام ارسال پست، نام کانال نیز در بالای پیام دیده می‌شود.

روش‌ جدیدی برای ورود از طریق تماس

در آپدیت جدید، برخی از دستگاه‌ها به جای دریافت کد از طریق پیامک، گزینه دیگری در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از طریق دریافت تماس از تلگرام و سپس وارد کردن کد تایید چند رقمی بتوانند وارد حساب کاربری شوند.

پاسخ به درخواست‌های عضویت

زمانی که درخواست پیوستن به گروه یا کانالی ارسال می‌شود،‌ در قسمت بالای چت نام گروه مربوطه قابل رویت است. همچنین در این بروز رسانی مدیران می‌توانند با کاربرانی که درخواست اضافه شدن به گروهی دارند،‌ ارتباط بگیرند.

تم‌های جدید برای نسخه اندروید

در به‌روزرسانی ماه سپتامبر 8 تم جدید نیز معرفی شده که کاربران می‌توانند از آنه برای چت‌های خود استفاده کنند. در حال حاضر این تم‌های جدید تنها در دسترس کاربران اندروید قرار دارد و کاربران iOSقبلا این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند.

تنظیمات چت به صورت کامل بازطراحی شده و هر تم دارای حالت روز و شب، پس‌زمینه متحرک رنگارنگ و حباب‌های پیام گرادیانی است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی