تجربه سوپر دیوایس هواوی در ورزش

تجربه سوپر دیوایس هواوی در ورزش

هواوی نام اکوسیستم خود را سوپر دیوایس گذاشته تا تاکید زیادی روی هماهنگی محصولاتش با یکدیگر داشته باشد. در این ویدیو قصد داریم از تجربه این اکوسیستم در ورزش صحبت کنیم. با دیجیاتو هراه باشید.

تماشای ویدیو در آپارات دیجیاتو:

برای تجربه سوپر دیوایس هواوی در ورزش شما نیاز به یک گوشی، ساعت هوشمند به عنوان قلب ورزش و هدفون‌های هواوی دارید تا بهترین تجربه یکپارچه را از این اکوسیستم داشته باشید. هواوی نوا ۸، واچ ۳ و هدفون‌های کاملا بی‌سیم فری‌بادز ۴ که هر کدام را پیش از این در دیجیاتو بررسی کرده‌ایم به لطفا سیستم‌عامل هارمونی، به سادگی با یکدیگر در ارتباط هستند تا ورزش را به تجربه‌ای دلچسب تبدیل کنند.

سوپر دیوایس

برای مثال ما می‌توانید به کمک قابلیت پایش خودکار چندین مدل فعالیت ورزشی مختلف، پایش اکسیژن خون و ضربان قلب، از کیفیت و مدل ورزش خود با خبر شوید. خبر خوب دیگر این است که اگر نمی‌خواهید گوشی هوشمند همراهتان باشد و همچنان از شنیدن موسیقی بی بهره نمانید، به سادگی هدفون‌های خود را به ساعت متصل کرده به و کمک ۴ گیگابایت فضای داخلی ساعت، هر نوع موسیقی که علاقه دارید را گوشی دهید.

در نهایت اپلیکیشن سلامت هواوی نوا ۸ اطلاعات دقیق و کاملی از مدل فعالیت شما در اختیارتان می‌گذارد تا بتواند با جزئیات برای جلسه دوم تمرین خود برنامه‌ریزی کنید. برای درک بهتر این تجربه سوپر دیوایس هواوی در ورزش، حتما ویدیوی فوق را تماشا کنید.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato