ون دانگ فنگ C35 بهمن‌موتور با نام اینرودز وارد بازار می‌شود

ون دانگ فنگ C35 بهمن‌موتور با نام اینرودز وارد بازار می‌شود

طی چند روز اخیر بهمن‌موتور در سطح پایتخت بنرهای تبلیغاتی را نصب کرده است که براساس آن‌ها به زودی شاهد عرضه یک ون جدید از سوی این گروه خودروسازی با نام اینرودز خواهیم بود.

این ون محصولی از گروه دانگ‌فنگ است و نام اصلی آن برابر با دانگ‌فنگ C35 است. اما همچون دیگر خودروسازان بهمن‌موتور نیز قصد دارد این ون را تغییر نام داده و با نام اینرودز در بازار کشورمان عرضه کند.

در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر مشخصات فنی، امکانات و آپشن‌های احتمالی ون جدید بهمن‌موتور اینرودز:

مشخصات فنی ون اینرودز بهمن موتور

این ون به یک قوای محرکه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با حداکثر قدرت ۱۰۵ اسب‌بخار و حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن‌متر مجهز است. یک گیربکس ۵ سرعته دستی نیروی تولیدی این قوای محرکه را به چرخ‌های عقب آن منتقل می‌کند. گفته می‌شود قوای محرکه این ون براساس استانداردهای آلایندگی یورو ۵ طراحی شده است.

تعمیرکاران این خودرو برای انجام سرویس‌های دوره‌ای آن ناچار هستند صندلی‌های خودرو را از جای خود بلند کنند. اما با این حال چک کردن مواردی همچون سطح آب رادیاتور یا مخزن شیشه‌شور با باز‌ کردن کاپوت کوچک جلو اینرودز امکان‌پذیر است.

ون جدید بهمن‌موتور اینرودز

بهمن‌موتور قصد دارد تنها تیب باری اینرودز را تولید کند و به همین جهت نیز مالک این ون می‌تواند ۷۲۵ کیلوگرم بار را با آن جابجا کند. مطابق کاتالوگ اعلام‌شده از سوی بهمن‌موتور ۳۳ درصد حجم این خودرو به فضای بار اختصاص یافته است که کاربر می‌تواند محموله‌ای با حجم ۵٫۱ متر مکعب یا ۵۱۰۰ لیتر را در آن جای دهد.

ابعاد و اندازه ون اینرودز به ترتیب عبارتند از: 4500 میلیمتر طول، 1680 میلیمتر عرض و 2000 متر ارتفاع.

امکانات ون جدید بهمن‌موتور اینرودز

  • ۲ کیسه ایمنی هوا
  • سیستم ترمز ضد قفل
  • قفل مرکزی
  • ۲ کیسه ایمنی هوا برای راننده و سرنشین جلو
  • سیستم تهویه با قابلیت تنظیم دستی
  • فرمان هیدرولیک
  • سیستم صوتی با قابلیت پخش CD و درگاه USB با کلیدهای کنترلی روی فرمان
  • شیشه بالابرهای برقی
  • آینه‌های جانبی با قابلیت تنظیم دستی

بهمن اینرودز

با توجه به اعلام بهمن‌موتور هنوز آپشن‌های این خودرو به صورت نهایی انتخاب نشده و امکان دارد که در مرحله نهایی تولید خودرو هر یک از این آپشن‌ها حذف و یا حتی آپشن جدیدی به آن اضافه شود.

قیمت بهمن اینرودز

فعلا بهمن‌موتور صحبتی از برچسب قیمتی این ون به میان نیاورده است اما با توجه به بهای ارزی آن٬ بعید است که شاهد برچسب قیمتی کمتر از ۴۵۰ میلیون تومان برای بهمن اینرودز باشیم. قیمتی که رقابت این خودرو تازه وارد را در برابر وانت‌های سنتی بازار کمی سخت خواهد کرد اما تجربه نشان داده‌است که با توجه به تنوع بسیار اندک خودروهای تجاری در کشور٬‌ معمولا سازمان‌ها نسبت به محصولات تازه وارد روی خوش نشان می‌دهند.

گفتنی است که این ون اقتصادی از نظر عملکردی در رده وانت‌های مسقف قرار می‌گیرد و با توجه به وجود فنر شمش در محور عقب احتمالا می‌تواند به عنوان خودرو کار و تجاری در شهرها کاربرد فراوانی داشته باشد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato