ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

توییتر
کسب و کار

رقیب ایلان ماسک پیدا شد: شرکت Thoma Bravo هم مایل به خرید توییتر است

شرکت Thoma Bravo با توییتر تماس گرفته و اعلام کرده که قصد دارد مشابه ایلان ماسک، برای خرید این شبکه اجتماعی اقدام کند. در حال حاضر مشخص نیست که این شرکت می‌خواهد چقدر بابت خرید ...

شرکت Thoma Bravo با توییتر تماس گرفته و اعلام کرده که قصد دارد مشابه ایلان ماسک، برای خرید این شبکه اجتماعی اقدام کند. در حال حاضر مشخص نیست که این شرکت می‌خواهد چقدر بابت خرید توییتر بپردازد، اما احتمالا باید قیمتی در حدود رقم 43 میلیارد دلاری مدیرعامل تسلا ارائه کند.

به گزارش رویترز، منابع آگاه می‌گویند شرکت خصوصی Thoma Bravo که تا پایان ماه دسامبر بیش از 103 میلیارد دلار دارایی داشت، به توییتر اطلاع داده که می‌خواهد پیشنهادی را برای خرید این شبکه اجتماعی ارائه کند. با این حال، فعلا مشخص نیست که چه رقمی پیشنهاد خواهد شد.

در واقع منابع آگاهی که نخواسته‌اند هویتشان فاش شود، می‌گویند حتی مشخص نیست که این پیشنهاد واقعا ارائه شود. سخنگوی شرکت Thoma Bravo از اظهارنظر در این باره خودداری کرده و توییتر هم به درخواست رسانه‌ها در این باره پاسخی نداده است.

ایلان ماسک Thoma Bravo

توییتر باید پیشنهاد دو خریدار را بررسی کند

خبرگزاری نیویورک پست هم پنج‌شنبه در گزارشی مدعی شده بود که Thoma Bravo در حال ارزیابی شرایط برای ارائه پیشنهادی برای خرید توییتر است. به نظر می‌رسد که این شرکت با پیش آمدن ایلان ماسک شرایط را برای اقدام به خرید این شبکه اجتماعی مناسب دیده است.

پنج‌شنبه در گزارشی مشخص شد که ایلان ماسک نامه‌ای به هیئت مدیره توییتر فرستاده و در آن پیشنهاد خرید شرکت به مبلغی در حدود 43 میلیارد دلار را مطرح کرده است. در ادامه هیئت مدیره این کمپانی اعلام کرد که پیشنهاد ماسک را بررسی خواهد کرد ولی هنوز پاسخی به‌صورت رسمی در خصوص این پیشنهاد ارائه نشده است. برای کسب اطلاع از اتفاقات دو روز اخیر پیرامون ماسک و توییتر، خواندن این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.

ایلان ماسک تاکید کرده که هدفش از خرید این شبکه اجتماعی درآمدزایی نیست و می‌خواهد الگوریتم توییتر را متن باز کند. او همچنین می‌گوید در صورت عدم پذیرش پیشنهادش، برنامه‌های جایگزینی در سر دارد. ماسک با حدود 80 میلیون دنبال‌کننده، یکی از پرطرفدارترین کاربران این شبکه اجتماعی به حساب می‌آید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی