فراخوان مشارکت صندوق توسعه فناوری‌های نوین در طرح‌های فناورانه حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

فراخوان مشارکت صندوق توسعه فناوری‌های نوین در طرح‌های فناورانه حوزه نفت،گاز و پتروشیمی

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رویداد سالیانه صنعتی و تجاری ایران در این حوزه امسال هم با حضور شرکت‌های توانمند داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی صندوق توسعه فناوری های نوین؛ این نمایشگاه از تاریخ 23 تا 26 اردیبهشت ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد شد.

این نمایشگاه فرصتی شده تا شرکت‌های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید فعالان و متخصصان این حوزه قرار دهند. همچنین با در نظر گرفتن روند رشد تقاضا و رشد فنی این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آینده خود را توسعه دهند.

در این بین صندوق توسعه فناوری‌های نوین به عنوان بازوی تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور ضمن در اختیار داشتن امکان ارائه انواع خدمات مالی و تعامل با نهادهای مالی همچون بانک‌ها و شرکت‌های تامین مالی، با هدف افزایش مشارکت در توسعه فناوری در حوزه نفت و گاز کشور، در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

صندوق توسعه فناوری‌های نوین در مسیر خودکفایی صنایع

این صندوق آماده پذیرش طرح‌های مشارکت (نقدی و غیر نقدی) از طرف شرکت‌های کوچک و بزرگ، دانش بنیان و فناور فعال در این حوزه خواهد بود. این طرح‌ها پس از بررسی‌های لازم از سوی کارشناسان و تایید طرح های منتخب در کمیته های تخصصی با حضور خبرگان و فعالان این صنعت و با هدف خودکفایی و رفع نیازهای صنایع کشور مورد حمایت صندوق قرار خواهند گرفت و به صورت مستقیم و غیر مستقیم تامین مالی خواهند شد.

بر اساس این فراخوان متقاضیان و صاحبان طرح‌های فناورانه در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی می‌توانند طرح های خود را از تاریخ 21 تا 10 خردادماه به سامانه صندوق به آدرس ایمیل  info@htdf.ir ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره 75076750-021 (داخلی104 و 105) تماس بگیرند.

همچنین علاقمندان می‌توانند در صورت تمایل به مراجعه حضوری در ساعات برگزاری نمایشگاه به غرفه صندوق توسعه فناوری های نوین در سالن 40، طبقه اول، غرفه 5064 مراجعه کنند.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.